Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Xueqinfu':

Sortuj po:

 • Kordiceps FOHOW »

  Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą produktów pochodzenia roślinnego, głównie z grzybów wyższych z firmy fohow. Zawierają biologicznie aktywne związki z Kordicepsu, posiadają szerokie zastosowanie jako środek wspomagający kuracje lecznicze. Statystyki podają, że chorzy cierpiący na choroby nowotworow częściej niż inni stosują te preparaty. Proponujemy zakup stężonych płynnych preparatów w postaci najnowszych suplementów z zawartością Kordicepsu, wyprodukowane przez firmę Fohow - Feniks: Sanbao Eliksir Trzy Klejnoty Feniks i Fohow Oral Liquid dzięki nowoczesnym metodą biotechnologii, posiadają dużo więcej polisacharydów czyli składnika immunoregulującego niż kordiceps w postaci tabletek. Eliksir Feniks - Oral Liquid Fohow oraz Perły Ksieżniczki - Guifei Bao. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 02 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Eliksir Feniks »

  Fohow Oral Liquid daje znakomite rezultaty w stanach obniżonej odporności. Układ immunologiczny jest efektywnie stymulowany przez kordyceps, dzięki czemu potrafi sam bronić się przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Eliksir Trzy Klejnoty to znakomity preparat na poprawę ogólnego stanu organizmu. Xueqinfu natomiast wpływa korzystnie na stan żył.

  Data dodania: 28 05 2018 · szczegóły wpisu »
 • Fohow Guifei Bao »

  Fohow to firma, która od wielu lat podtrzymując tradycje produkuje preparaty według zasad Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Dysponuje wysokiej jakości preparatami takimi jak: Fohow Oral Liquid zawierający stężony płyn z kordicepsu, Fohow sanbao to również kordiceps stężony ale jeszcze z dodatkiem mrówek o silnym działaniu wzmacniającym. Posiada także tampony Perły Księżniczki - Guifei Bao, które są coraz bardziej doceniane przez kobiety. Fohow jest producentem kosmetyków: kremów, balsamów, szamponów, są to wysokiej jakości kosmetyki zawierające cenne zioła oraz kordiceps, który posiada właściwości odmładzające. Posiadamy również w sklepie olejki z konopi CBD, ich właściwości są cenione na całym świecie.

  Data dodania: 26 06 2018 · szczegóły wpisu »