Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'worki':

Sortuj po:

 • Tanie pufy »

  Wielość wzorów, rozmiarów jak i kolorów. Tym odznaczają się fotele i pufy dostępne za pośrednictwem sklepu w internecie - Twojepufy. pl. Bardzo szeroki sortyment sprawia, że pufy jak i fotele wypoczynkowe z tego sklepu, nabywają różnego rodzaju kontrahenci. Należą do nich szczególnie osoby indywidualne, które przez fotele pufy czy worki Sako, chcą we własnych domach zafundować sobie prawdziwy komfort. Fotele wypoczynkowe bądź też pufy doskonale sprawdzają się zarówno jako mebel w pokoju dziennym, jak i jako element pokoju dziecięcego. Wyborna klasa tkanin jak również posiadanie należytych atestów powoduje, że fotele i pufy są polecane dla kobiet w ciąży bądź dla osób mających dolegliwości kręgosłupa. Dlatego, do klientów Twojepufy. pl należą również wielorakiego rodzaju ośrodki rehabilitacyjne. Wyborne jak i tanie fotele jak również worki Sako, charakteryzują się również zainteresowaniem wśród gabinetów odnowy biologicznej czy też restauracji. Pufy jak również fotele wypoczynkowe z Twojepufy. pl kupują kontrahenci z terenu Polski, jak też spoza jej obszaru.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Worki bawełniane »

  Nasza firma zajmuje się produkcją worków z tkanin naturalnych. W ofercie mamy worki jutowe, bawełniane, lniane, a oprócz tego torby, sznurki, a oprócz tego pufy. Nasze produkty, zależnie od użytej tkaniny, posiadają przeróżne użycia. Służą do przewozu kawy, gotówki, alkoholu, jako worek prezentowy, czy do przechowywania butów. Produkty naszej korporacji są też świetną formą reklamy. Umożliwiamy wykonanie nadruków na torbach, workach, pufach i dodatkowo ubraniach z tkanin naturalnych. Stosując sposób sitodruku a także najwyższej klasy farby drukarskie, sprawiamy iż nadruk na naszych towarach jest wyraźny, nasycony, trwały jak również odporny na wszystkie uszkodzenia, czy uwarunkowania zewnętrzne.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kaptury foliowe na palety »

  Benmar jest jednym z czołowych producentów siatki ogrodzeniowej i artykułów do pakowania. Posiada w swojej ofercie artykuły popularnych i lubianych wytwórców, gwarantuje fachową obsługę oraz indywidualne podejście do Zainteresowanego. W bezpośredniej ofercie posiada rozmaitego rodzaju worki na opał: worki do węgla, ekogroszku, brykietu lub miału. Dostępne są w podstawowych rozmiarach, inaczej na 5 kg, 10 kg, 20 kg, 25 kg, 50 kg, i unikatowych – tworzonych na zamówienie. Worki do węgla mogą być zrobione w kolorze czarnym, niebieskim, czerwonym, białym i takich, jakich zażyczy sobie Kupujący. Prócz wyprodukowania worków, przedsiębiorstwo świadczy usługi stworzenia specjalnego projektu graficznego, jaki na takim worku zostanie umiejscowiony. Wszystkie worki do węgla z nadrukiem wyprodukowane przez firmę Benmar wypełniają wszelkie warunki technologiczne oraz posiadają estetyczny styl. Opcjonalnie mogą być wyposażone w informację o kaloryczności opału. Worki do węgla są wytrzymałe oraz mają stabilny i dokładny nadruk. Natomiast kaptury foliowe wykorzystuje się jako powłokę ochronną do towarów znajdujących się na paletach. Dobrze odgradzają je od niekorzystnych czynników zewnętrznych, przykładowo od zniszczeń, jakie mogłyby powstać w czasie przewożenia. Są porównywalne do kapturów termokurczliwych, ale tutaj do zabezpieczenia ładunku wcale nie potrzeba żadnych specjalnych narzędzi. Można je wykorzystać do pakowania zbiorczego towarów i jako wkładkę do wyłożenia łącznych powierzchni. Kaptury foliowe można zastosować do materiałów, które czeka długa droga tranzytowa.

  Data dodania: 20 10 2016 · szczegóły wpisu »