Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'wizytówki':

Sortuj po:

 • Ulotki Szczecin »

  Drukarnia Królewicz z siedzibą w Szczecinie z myślą o swoich Klientach przygotowała szeroki wachlarz usług poligraficznych, obejmujących m.in. ulotki, notesy reklamowe, czy teczki ofertowe. Oferowane produkty wykonywane są zarówno dla dużych firm, jak i jednoosobowych spółek z racji najwyższej jakości druku oraz możliwości dostosowania formatu i układu kolorystycznego na życzenie Klienta. Cały dostępny asortyment wraz ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi ceny i wykonania znajdziecie Państwo na prezentowanej witrynie internetowej.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizytówki »

  Czym jest wizytówka? Wizytówka, jak wielokrotnie możemy usłyszeć, to wszystko co nas otacza. Słyszymy. Jesteś wizytówką przedsiębiorstwa. Ta budowla to wizytówka naszego miasta. Wizytówką może być zatem każda rzecz, która ma na celu zwrócenie Naszej baczenia. Najczęściej jednakże mamy na myśli małe prostokątne kartoniki. No właśnie. Wizytówki niekoniecznie muszą być prostokątne, ani kartonowe. Mimo, że mamy na myśli nieduże wymiary owej wizytówki. Wizytówki nawet jeśli zrobione z kartony, mogą mieć najrozmaitsze rozmiary. I coraz to częściej tak właśnie jest. Dlaczego? Chodzi o to, że wszyscy staramy się zapaść w pamięć naszemu ewentualnemu interesantowi. I o to zasadniczo idzie. Skądinąd wizytówka którą komuś dajemy w jakiś sposób znamionuje o Nas. Tak jak okrycie w którym jesteśmy spostrzegani. Toteż ważne jest żeby nasza wizytówka była porządnie dobrana. Wszak, niespecjalnie współgrałaby osoba klauna do patetycznego polityka. Wszelako w tej kwestii opinie mogłyby być podzielone. Krótko mówiąc należałoby nie tylko posiadać odpowiednio wydrukowaną wizytówkę ale również właściwy jej projekt. W tym celu warto odwiedzić stronę internetową adekwatnej drukarni wizytówek, i zapoznać się z jej projektami.

  Data dodania: 18 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie wizytówek »

  Najstarsze wizytówki powstały za Chińskim Murem jakieś 600 lat temu. Jako forma promocji własnej działalności rozpowszechniła się dopiero w XIX wieku. Na daną chwilę można wyróżnić kilka typów wizytówek. Jedne z nich to wizytówki firmowe – najbardziej popularne, zawierające dane personalne właściciela, logo przedsiębiorstwa oraz oczywiście dane kontaktowe, często dodatkowo także zdjęcie. Inny typ to wizytówki personalne, na których zamieszcza się imię i nazwisko oraz ew. zawód wykonywany właściciela wizytówki. W życiu codziennym mamy styczność także z wizytówkami rodzinnymi, możemy mówić o takich w sytuacji, kiedy dostajemy prezent lub zaproszenie. Wyjątkowość każdego z typów wizytówki nie wolno zignorować przy projektowaniu wizytówki Kraków posiada kilka firm, w których możemy je wydrukować, a często także zamówić projekt. Tworzenie wizytówki zależy od jej przeznaczenia. Sam proces dla fachowca nie jest skomplikowany. Prostą wizytówkę możemy zaprojektować sami przy pomocy pewnych wskazówek. Na dany moment obowiązuje rozmiar wizytówki 9 cm na 5, 5 cm. Należy uwzględnić marginesy wydruku oraz dodatkowo zaznaczyć ew. dodatki, jak zdobienie srebrem czy folię dwustronną. Niestety aby zrealizować w naszym projekcie fragmentów ozdobnych nie obejdzie się bez profesjonalnego programu, np. Corel oraz odpowiedniej wiedzy. Jeśli nie posiadamy żadnego z nich wizyta u fachowca jest nieunikniona, bowiem niepoprawnie zrealizowany projekt uniemożliwi druk wizytówki Kraków jest miastem kultury, a co za tym idzie o fachowca od wizytówek nietrudno. Wizytówki krakowskie spełniają stawiane przez klientów preferencje. Jeśli tylko mamy na to ochotę możemy mieć najbardziej bajerancką wizytówkę pod słońcem, np. wypukłą 3D.

  Data dodania: 19 06 2013 · szczegóły wpisu »