Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'środki czystości':

Sortuj po:

 • Środki czystości »

  Zabieganie o czystość i higienę w pracy to istota zdrowo funkcjonującego społeczeństwa i wygody pracy, wobec tego szczególnie zachęcamy do zapoznania się z ofertą zakładu Voigt – producenta nowoczesnych i niezwykle skutecznych środków czystości. Klientami przedsiębiorstwa są przeważnie zakłady przemysłowe, serwisy sprzątające, hotele czy szpitale, gdzie higiena gra sporą rolę. Środki czystości firmy Voigt charakteryzują się nie tylko dobrą skutecznością działania ale i bezpieczeństwem dla zdrowia człowieka, toteż są one tak często wybierane i stosowane przez kontrahentów z rozmaitych branż. Zagrzewamy do zaznajomienia się z ofertą zakładu na jej portalu internetowym dostępnym pod adresem www. voigt. pl.

  Data dodania: 29 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Chemia profesjonalna »

  Profesjonalne środki czystości znajdują zastosowanie nie tylko w firmach sprzątających, ale również w środowisku domowym, w którym również mogą pojawić się problemy z utrzymaniem czystości. Zapraszamy do zapoznania się ze środkami czystości przeznaczonymi do codziennej pielęgnacji podłóg serii Daily Clean.

  Data dodania: 12 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Środki do dezynfekcji »

  Sklep e-commerce ABS-Clean to miejsce, w którym znajdziesz wszelkiego typu towary do utrzymania czystości a także higieny w Twoim domu a oprócz tego biurze. Nasza propozycja obejmuje środki czystości, środki do dezynfekcji, produkty do mycia pojazdów, owszem materiały pomocnicze takie jak ręczniki papierowe, rękawice, worki na śmieci czy wręcz taśmy samoprzylepne. Proponujemy wysoką jakość w niskiej cenie, działanie naszych towarów zostało potwierdzone licznymi badaniami wobec bakterii, wirusów, więcej jeszcze grzybów. Nasz czołowy rejon działania to Małopolska, dlatego że tam posiadamy swoją siedzibę. Mamy acz sklep internetowy za sprawą czego możemy oferować profesjonalne towary na obszarze całego kraju. U nas znajdziesz środki czystości dla gastronomii, z podziałem na rodzaj powierzchni, takie jak panele podłogowe, szkło czy dosłownie metal. Sprawdź, co mamy do zaoferowania.

  Data dodania: 23 08 2020 · szczegóły wpisu »