Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Radca Prawny':

Sortuj po:

 • Radca Prawny - Anna Dastych »

  Usługi w zakresie obsługi prawnej nieruchomości świadczone przez Mecenas Annę Dastych pozwalają naszym klientom na rozwiązanie problemów prawnych związanych z obsługą nieruchomości. Kancelaria Prawna Anny Dastych zajmuje się również problematyką umów cywilno-prawnych w zakresie sprzedaży, kupna, dzierżawy oraz najmu nieruchomości. W zakresie usług świadczonych przez naszą kancelarię znajduje się również usługa zastępstwa sądowego i procesowego. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą świadczoną przez naszą kancelarię prawną.

  Data dodania: 17 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spadek prawnik Poznań »

  Kancelaria Prawna Poznań Paweł Narożny jako założyciel kancelarii jest przykładem prawdziwego prawnika z powołania. Oprócz cech i umiejętności stałych charakteryzujących każdego radcę prawnego Paweł Narożny odznacza się odpowiednimi cechami osobowości i charakteru, których nie można nabyć w drodze praktyki zawodowej. To właśnie daje podstawy do dynamicznej, sprawnej i owocnej współpracy z klientem niezależnie od specyfiki danej sprawy. Jako radca prawny poznań-ski Paweł narożny specjalizuje się w świadczeniu usług prawnych na rzecz firm w szczególności w sprawach dotyczących odszkodowań czy windykacji należności. Możliwa jest również stała współpraca polegająca na kompleksowej obsłudze prawnej przedsiębiorstwa. Witryna internetowa kancelarii zawiera również szereg interesujących artykułów dotyczących prawnych aspektów często codziennych spraw z którymi mogą borykać się klienci. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony.

  Data dodania: 23 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pro – Lex - prawo pracy »

  Nasza kancelaria działa od roku 1996. Przez lata funkcjonowania zdobyliśmy duże doświadczenie w zakresie obsługiwanych przeze mnie spraw. Problematyka obsługiwanych przez naszą firmę spraw obejmuje zamówienia publiczne natomiast podjemujemy się usług z zakresu prawa rodzinnego, gospodarczego jak też handlowego oraz innych. Zatrudniamy wykwalfikowanych specjalistów, którzy cały czas poszerzają spersonalizowane kwalifikacji. Usługujemy przedsiębiorstwa (firmy, działalności jednoosobowej, spółki), korporacji prawa handlowego, zakłady opieki zdrowotnej, spółdzielnie oraz inne. Nowoczesne podejście, zadowoleni Konsumenci, kompleksowa obsługa - to cechy które najlepiej charakteryzują naszą kancelarię. Więcej najmniejszych elementów o naszej ofercie umieszczono na witrynie www.

  Data dodania: 14 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne Gliwice »

  Zapraszam do siebie wszystkie osoby, które poszukują dobrego radcy prawnego wyróżniającego się sporą wiedzą, doświadczenie a oprócz tego dobrym podejściem do klienta. Od wielu lat oferuje Wam swoje usługi, dzięki czemu mogę pochwalić się wieloletnim doświadczeniem. Gliwice to moje miasto, gdzie staram się egzystować dla Was na każde wezwanie. W sprawach nagłych zapewniam bieżącą obsługę prawną. Chcę odszukać dla Was sprawdzone prawne rozwiązanie z każdej sytuacji prawnej. Zapraszam Was do nawiązaniu kontaktu telefonicznie, meilowo. Jako radca prawny zapraszam Was również do mojej kancelarii, gdzie bardzo chętnie Was ugoszczę a oprócz tego wysłucham z jaką sprawą do mnie przybywacie. Na stronie internetowej, możecie dokładnie zaznajomić się z moją sylwetką oraz z wszechstronnymi usługami, jakie dla Was robię.

  Data dodania: 23 09 2017 · szczegóły wpisu »