Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'przedszkole':

Sortuj po:

 • Przedszkole językowe Warszawa »

  Przedszkole językowe jest wyśmienitą możliwością, aby nauczyć dzieci języka obcego już od najmłodszych lat. Dzięki temu dziecko ma szansę przyswoić język obcy praktycznie jak rodzimy. Nasze przedszkole językowe oferuje nauczanie aż 2 języków obcych: włoskiego oraz angielskiego. Pamiętać należy, że wcześnie rozpoczęta nauka staje się dla dziecka nawykiem, przyzwyczajeniem - dzięki temu wychowankowie przedszkola językowego chętniej kontynuują naukę języków oraz osiągają w niej lepsze wyniki. Prywatne przedszkole Mały Podróżnik - Warszawa Mokotów, to oprócz powyższego wyjątkowo ciekawie spędzany czas, masa gier i zabaw, poznawanie i rozwijanie talentów oraz niezapomniane doświadczenia dla najmłodszych.

  Data dodania: 20 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkola Wrocław »

  Przedszkole ToTutaj z Wrocławia jest wszechstronnie dostosowane do wymogów najmłodszych. Mamy pokoje stworzone z myślą o dzieciach i do nich dostrojone - pojemny i obszerny ogród i ogródek warzywny, w którym Twoja pociecha może poznawać świat roślin. Naszym wychowankom oferujemy smaczne, zdrowe „domowe” jedzenie z możliwością dostosowania go do diety dziecka - kompetentną kadrę, dla której praca z dziećmi daje radość. Wspomagamy proces rozwoju i edukacji maluchów w oparciu o program wychowania przedszkolnego zaakceptowany przez MEN, a oprócz tego oferujemy dzieciom lekcje angielskiego.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Językowe zajęcia w Rubik School »

  Twoje dziecko miło spędzi czas w prywatnym przedszkolu Piotra Rubika. Żłobek usytuowany jest w zielonej części Mokotowa. Przedszkole posiada profil muzyczny, ze względu na swojego patrona. Personel przedszkola językowego duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo swoich podopiecznych. Freblówka posiada system monitoringu całego obiektu, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynku. Chociaż Warszawa dysponuje wieloma dziecińcami to przedszkole niepubliczne z Mokotowa oferuje zajęcia językowe i muzyczne dla dzieci różnych narodowości. Kadra pedagogiczna żłobka organizuje przedszkolakom czas w ten sposób, aby mogły się bawić i uczyć. Posiłki wydawane na obiad zawierają dużo witamin. Prywatne przedszkole językowe Music Rubik School z Warszawy preferuje kuchnię Eko.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »