Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'promocje':

Sortuj po:

 • Gazetki promocyjne »

  Mobilny serwis Promohunter to strona www uwzględniająca najciekawsze promocje z gazetek promocyjnych renomowanych polskich sieci handlowych z rozmaitych branż. Na naszej witrynie Promohunter. pl do zainstalowania innowacyjna, bezpłatna, śledząca promocje czy upusty cenowe aplikacja na telefony komórkowe. Już od dziś każda Biedronka gazetka promocyjna, wyprzedaż w Komputronik lub Tesco gazetka promocyjna osiągalne w formie elektronicznej, łącznie z podaną lokalizacją najbliższego centrum handlowego. Promuhunter – udostępniamy jakiekolwiek atrakcyjne promocje na komórce naszego użytkownika, absolutnie bez opłat.

  Data dodania: 14 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Witamy dyrektorów szkół zawodowych i średnich technicznych. Przygotowaliśmy dla Was portal Wideo arena, na którym możecie w prosty sposób wypromować Waszą szkołę. Wystarczy, że przekierujecie swoje filmy z You Tube, a zdobędą one tutaj osobną, dużą oglądalność. A że jest to obowiązek, niech świadczą odtworzenia filmów Zespołu Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim. Ich wyniki robią wrażenie. Zauważcie przy tym, że zakładka Mój zawód, moja pasja idealnie pasuje dla Waszych uczniów. Zaczynając wstawiać filmy w pierwszej klasie, na koniec szkoły mogą one mieć nawet kilkadziesiąt tysięcy odsłon. Czyż nie będzie to piękne zawodowe portfolio?

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Karykatury - bardzo szybkie rysowanie »

  100 karykatur i więcej podczas jednej imprezy - jest to do narysowania. Dariusz Pietrzak jest szybkim karykaturzystą, który rysuje karykatury na terenie całej Polski. Kiedy trzeba - pojedzie także za granicę, aby rysować zabawne i trafne karykatury. Artysta wykonuje do 20 karykatur w ciągu 1 godziny. Ten sprawny karykaturzysta dotrze wszędzie, gdzie go zaproszą w celu rysowania zabawnych portretów. A jeśli ktokolwiek potrzebuje prezent w postaci karykatury - musi tylko przysłać dobre zdjęcia.

  Data dodania: 28 01 2020 · szczegóły wpisu »