Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ortodonta':

Sortuj po:

 • Stomatolog dziecięcy sochaczew »

  Dentysta Sochaczew - Remedium Stomatologia, profesjonalne usługi dentystyczne. Remedium jest dostosowane do każdego pacjenta, nawet tego najbardziej wymagającego. Jest tu specjalny gabinet dla dzieci, który swoim "bajkowym" wystrojem przypomina bardziej pokój zabaw niż gabinet stomatologiczny. Znakomity sprzęt, bardzo dobrzy lekarze i dwa lata gwarancji. Gabinet dentystyczny Remedium oferuje takie usługi jak: bezbolesne leczenie zębów, leczenie kanałowe, protezy, implanty, leczenie zębów stałych i mlecznych, implanty dentystyczne, zabiegi higienizacyjne, wypełnianie, wybielanie oraz profilaktyka.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry dentysta Poznań »

  Dzięki wielkiemu doświadczeniu, zawodowym technologiom, jak również wybitnej jakości załodze stomatologów, ORIDENT ma możność wykonywać usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Bez względu czy szukasz usług licówki, implantologia bądź leczenie kanałowe, w ORIDENT odnajdziesz skuteczne oraz całkowicie profesjonalne usługi. ORIDENT - dentysta Poznań przywiązując istotną wagę do profilaktyki, proponuje swym pacjentom parę specjalnych programów. Przygotowane dla dzieci, kobiet w ciąży bądź ludzi, którym zwykłe wizyty u dentysty uniemożliwia dentofobia, dają okazję w należyty sposób zadbać o zęby, aby ograniczyć pojawianie się ubytków. Gabinet stomatologiczny ORIDENT - Protetyka Poznań, przyszykował też specjalną ofertę dla regularnych pacjentów. W jej zakresie tego rodzaju pacjenci, mogą oczekiwać na korzyści, czy to w przypadku usługi jaką jest leczenie bruksizmu czy zamawiając tu korony porcelanowe. Do takiego rodzaju korzyści należą między innymi atrakcyjne zniżki, jak również interesując akcje profilaktyczne.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologiczne Demed - Warszawa Ursynów »

  Centrum Stomatologiczne Demed - Ursynów to kolejna przychodnia stomatologiczna skupiona pod tą marką. Główne usługi to implanty zębów i ortodoncja. Lekarz ortodonta jak i chirurg - implantolog wykonujący zabiegi w Centrum Stomatologicznym Demed na Ursynowie to bardzo doświadczeni lekarze, którzy gwarantują profesjonalizm i skuteczność. Ponadto można wykonać takie zabiegi jak wybielanie zębów w gabinecie, licówki, ekstrakcje zębów, profilaktykę zębów, leczenie endodontyczne oraz pozostałe usługi mieszczące sie w definicji stomatologii. Ostatnio w poradni na Ursynowie jest dostępny stomatolog refundowane z NFZ.

  Data dodania: 25 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog »

  Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach dentystycznych łączymy znakomitą jakość usług z przyjaznymi fachowcami w wielu dziedzinach stomatologicznych. Na kształtowanie się naszej renomy ma wpływ w głównej mierze rozległość usług. U nas będziesz w stanie odnaleźć niezbędną pomoc w zakresie implantologii, stomatologii piękna, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, diagnostyki schorzeń, higienizacji i pedodoncji. Zajmiemy się leczeniem bolących zębów, poprawą ich wyglądu, leczeniem kanałowym, montowaniem aparatów dentystycznych, a także wybielaniem uzębienia. Na dodatek specjalizujemy się w usługach w zakresie nowoczesnych koron zębów i uzupełniania braków w jamie ustnej. Jesteśmy po prostu praktycznymi przyjaciółmi Twoich zębów. Dbałość o jamę ustną i profilaktyka jamy ustnej to najlepszy prezent jaki jesteśmy w stanie sobie dać. Zdrowy i elegancki uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Powinniśmy przywiązywać uwagę do stanu naszego uzębienia od najmłodszych lat i kształtować pozytywne przyzwyczajenia. Jeśli jednak ból zęba nie daje Ci spokoju, zgłoś się do nas. My rozpoznamy czynniki dolegliwości w jamie ustnej i uleczymy najcięższe przypadki. O Twoje zęby zadbamy z pasją. Zapraszamy do gabinetów w Toruniu Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo ul Heleny Piskorskiej 15 87-100 Toruń Gabinet Stomatologiczny Toruń Centrum ul Szosa Chełmińska 16 87-100 Toruń

  Data dodania: 31 12 2019 · szczegóły wpisu »