Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'negocjacje':

Sortuj po:

 • Szkolenia handlowe »

  Wydawać by się zdołało, iż taka idea, jak pertraktowanie jest procesem trochę banalnym. Wymieniamy własną cenę, modyfikujemy ją do momentu aż postać, z jaka realizujemy rozmowy ją zaaprobuje i mamy po negocjacjach. Z przykrością muszę stwierdzić, iż pertraktacje są sporo w wyższym stopniu delikatnym procesem i nastręczają nieraz nadzwyczaj sporo pracy z naszej strony, ażeby ukończyły się po naszej idei. Jakże przyuczyć się odpowiednio prowadzić negocjacje? W naszym instytucie dowiesz się bieżącego. Zapraszamy.

  Data dodania: 27 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty, szkolenia biznesowe, coaching »

  Stworzyliśmy nowy projekt biznesowo-edukacyjny specjalnie dla tych, dla których rozwój osobisty stanowi ważny element codzienności. Jeżeli wiesz, że nie rozwijając systematycznie swoich umiejętności stoisz w miejscu, a stojąc w miejscu cofasz się, to jest miejsce w sam raz dla Ciebie. Organizujemy szkolenia sprzedażowe, szkolenia motywacyjne, szkolenia biznesowe, warsztaty dla managerów, coaching, szkolenia z wystąpień publicznych, warsztaty z zarządzania, szkolenia rekrutacyjne, szkolenia z negocjacji, skutecznego zarządzania zespołem, zarządzania sobą w czasie komunikacji werbalnej i niewerbalnej... Na naszej stronie znajdziesz również wyselekcjonowane propozycje literatury, tematyczne kursy rozwojowe oraz ciekawe wpisy.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwody »

  Adwokat Anna Janicka z Łodzi pracuje we własnej kancelarii prawnej od 2007 r. Kancelaria odszkodowawcza zajmuje się także alimentami w sprawach o rozwody. To samodzielna instytucja udzielająca wsparcie i wytwarzającą dokumentację na etapie merytorycznym i formalnym. Kancelaria prawna jest zatrudniania przez osoby prywatne, instytucje i przedsiębiorstwa. Użytkownicy z kłopotami przyjmowani są z atencją, pieczą i koncepcją doprowadzenia sprawy do szczęśliwego końca. Posiada dyplom jako jedna z 7 tysięcy adwokatów zarejestrowanych i pracujących w Polsce. Kancelaria odszkodowawcza to bezustannie merytoryczna i formalna specjalizacja w sprawach sądowych zgłaszających się zleceniodawców. Kancelaria prawna Anny Janickiej znajduje się na ul. Piotrkowskiej, w mieście Łódź. Niestety rozwody to mocno stresujące przeżycie dla dzieci współmałżonków. Pani adwokat jest wpisana na listę adwokatów, którą zatwierdziła Okręgowa Rada Adwokacka. Trafienie w miejsce z zamiarami petentów jest podstawą zgrania ekipy z Łodzi.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »