Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'miasto':

Sortuj po:

 • Ogłoszenia Płońsk i okolice »

  Ogłoszenia w Płońsku i jego okolicach to właśnie oferuje nowy portal ogłoszeniowy ePlonski.pl i to wszystko na lokalnym rynku powiatu Płońskiego. W najbliższej okolicy Płońska nie ma żadnego takiego portalu jak nasz... Całkowicie bezpłatny, prosty w obsłudze a przy tym bardzo funkcjonalny. Zapraszam na stronę ;-)

  Data dodania: 25 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Poznaniacy Forum o Nas i dla Nas »

  Poznaniacy. cba. pl to Forum o Poznaniakach i dla Poznaniaków. Znajdziesz tu m. in. przedszkola w Poznaniu, listę żłobków w Poznaniu, biblioteki, polecane puby czy kluby taneczne. Dyskutuj, polecaj miejsca w Poznaniu (np. mechaników), doradzaj, szukaj porady, komentuj wydarzenia z Poznania. Poznaniacy! Stwórzmy w sieci miejsce dla Nas i o Nas! Zapraszam do rejestracji i korzystania z Naszego, poznańskiego Forum.

  Data dodania: 12 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zabytki Łodzi »

  Każde miasto posiada swoją specyficzną strukturę i charakterystyczne miejsca, często znane wyłącznie długoletnim jego mieszkańcom. Zaświadczy o tym Andrzej Maciejczyk, który jest doświadczonym przewodnikiem i oprowadza wycieczki szkolne po zabytkach. Posiada ono swoją historię, zarówno tą, która spisana jest na kartach podręczników i książek, czy też w lokalnych kronikach. Łódź posiada historię przekazywaną z pokolenia na pokolenie, pomiędzy mieszkańcami. Przewodnicy turystyczni chętnie i ciekawie potrafią o niej opowiadać, w sposób zapadający w pamięć. Osobą, która z całą pewnością wszystkie te historie pielęgnuje i opisuje w sposób wyjątkowo szczegółowy, jest przewodnik po Łodzi. Jego doświadczenie, zaangażowanie i pasja jaką przekazuje turystom sprawiają, że nawet zabytki Łodzi, które wielu z nas kojarzą się z nudnymi wycieczkami szkolnymi, zyskują niezwykłe oblicze. Warto skorzystać z tej możliwości i chociaż raz wybrać się na wycieczkę po mieście Łódź z doświadczonym przewodnikiem miejskim. Do popularnych zabytków przemysłu włókienniczego należy Manufaktura Łódzka i Księży Młyn.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Klimatyczny hotel Toruń »

  O ile interesują Państwa wygodne i komfortowe noclegi w mieście Toruń, to w swoje skromne progi zaprasza Hotel Gotyk. Jest to hotel 3-gwiazdkowy, jednak niezwykle klimatyczny i nie ulega wątpliwości pobyt w nim przypadnie do gustu wielu gościom. Udostępniamy do Państwa dyspozycji aż 42 pokoje a także 2 apartamenty, posiadamy też windę. W każdym pokoju dostępne są: łazienka, telewizor, internet, a znaczna ich część jest również klimatyzowana. Hotel poleca się też w ramach organizacji wszelkich imprez okolicznościowych, tj. wesela, komunie, chrzciny itp.. Zorganizujemy również spotkania firmowe i również konferencje. Nasz hotel to również szeroka propozycja gastronomiczna, obejmująca zarówno stałe, jak oraz tymczasowe wyżywienie. Lokalizacja budynku na starym mieście jest niezwykle atrakcyjna oraz malownicza. Ciepło namawiamy do siebie.

  Data dodania: 19 04 2018 · szczegóły wpisu »
 • Ragus - drukarnia offsetowa »

  Przedsiębiorstwo poligraficzne funkcjonuje na rynku od 50 lat. Przedsiębiorstwo stworzone jako firma rodzinna wychodzi z założenia, że tak jak o rodzinę - dba się o wytworzoną pracę. Nasza firma ma na celu dojście do najlepszej jakości pracy. Implementuje najnowocześniejsze technologie, a przez lata skompletowało zespół rzetelnych specjalistów. Ułatwiamy usługodawcą proces tworzenia firmy oraz podwyższania renomy i uznania ich firmy na rynku. Udaje się to poprzez dostarczanie narzędzi typu katalogi, teczki firmowe czy segregatory z logiem firmowym itp. Kolejnym działaniem jest opracowywanie i dostarczanie etui wysokiej jakości. Oferowane produkty są zarówno atrakcyjne wizualnie i ich zalety są wyraźnie podkreślone. Projektujemy również produkty POS co pozwala na zwiększanie sprzedaży i zysków.

  Data dodania: 22 03 2019 · szczegóły wpisu »