Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'Łodzi':

Sortuj po:

 • Hurtownia odzieży damskiej »

  Hurtownia odzieży damskiej Hit Styl wita. Sklep internetowy Hit-Styl zajmuje się sprzedażą odzieży a jego flagowe przedmioty to sukienka wizytowa i sukienka wieczorowa. Realizacje sukienek na życzenie klientek mają możliwość być stworzone odrębnie w zależności od kolorów albo środków, z których mają być zaprojektowane. Hit - Styl to pawilon z ubraniami damskimi dla eleganckich kobiet. Sukienki przez setki lat ewaluowały z sukien, które pojawiły się na książęcych dworach a z biegiem czasu stały się wygodniejsze, lżejsze i krótsze a co za tym idzie ich wygląd stał się bardziej liberalny. Wszystkie sukienki, które hurtownia sukienek sprzedaje mają swój odrębny styl, wzorzec a również kolorystykę. Producent sukienek handluje ciuchami a jego głównym wyrobem jest sukienka wizytowa a też sukienka okazjonalna. Transport samochodem z odległych regionów Polski nie jest problemem, gdyż hurtownia znajduje się na rogu wielkiego ciągu komunikacyjnego a późniejsze zostawienie samochodu na postoju a także pójście na relaksujące sprawunki nie jest problemem ze względu na rozległe parkingi wokół hal targowych Ptaka. Hurtownia sukienek rysuje projekty sukienek na życzenie klientek, które mogą powstać odrębnie z dobraniem odpowiednich kolorów lub materiałów, z których mają być uszyte. Design sukienki jest osiągalny do przejrzenia na aplikacji internetowej Hit - Styl.

  Data dodania: 03 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Zabytki Łodzi »

  Każde miasto posiada swoją specyficzną strukturę i charakterystyczne miejsca, często znane wyłącznie długoletnim jego mieszkańcom. Zaświadczy o tym Andrzej Maciejczyk, który jest doświadczonym przewodnikiem i oprowadza wycieczki szkolne po zabytkach. Posiada ono swoją historię, zarówno tą, która spisana jest na kartach podręczników i książek, czy też w lokalnych kronikach. Łódź posiada historię przekazywaną z pokolenia na pokolenie, pomiędzy mieszkańcami. Przewodnicy turystyczni chętnie i ciekawie potrafią o niej opowiadać, w sposób zapadający w pamięć. Osobą, która z całą pewnością wszystkie te historie pielęgnuje i opisuje w sposób wyjątkowo szczegółowy, jest przewodnik po Łodzi. Jego doświadczenie, zaangażowanie i pasja jaką przekazuje turystom sprawiają, że nawet zabytki Łodzi, które wielu z nas kojarzą się z nudnymi wycieczkami szkolnymi, zyskują niezwykłe oblicze. Warto skorzystać z tej możliwości i chociaż raz wybrać się na wycieczkę po mieście Łódź z doświadczonym przewodnikiem miejskim. Do popularnych zabytków przemysłu włókienniczego należy Manufaktura Łódzka i Księży Młyn.

  Data dodania: 16 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat »

  Łódzka firma Rewolucja Umysłów proponuje Tobie generalne szkolenia z amplitudy wąskiej strefy tematycznej, jaką są podatki. Zakład Rewolucja Umysłów to wiodący prym zakład szkoleniowy zajmujący się przede wszystkim tematem szkoleń podatkowych - vatowskich. Podejmujemy się współpracy z każdą agencją. Potrzebna jest wykwalifikowana księgowa, która świetnie orientuje się w tematyce podatkowej. Kursy vatowskie prowadzone są wiele razy pod względem usprawnienia podatkowego. Uczestnicy instruowani są w jaki sposób prowadzić księgi usługowe a również księgi przychodów oraz rozchodów. Znamy się na podatkach i na aktualnym prawie podatkowym, dzięki czemu doradzamy Tobie jak sprawić by Wasze hurtownie stały się rentowne. Na szkoleniach zajmujemy się: kontrola podatkową, kontrola skarbową, postępowaniem podatkowym, ordynacją podatkową, prawem karnym-skarbowym, prawem bilansowym, podatkami dochodowymi, podatkiem vat, podatkiem majątkowym, podatkiem lokalnym. Dobra znajomość podatków powoduje, że firma działa sprawniej nie tonąc w nawale podatkowym oraz w nieprawidłowo wypełnionych formularzach. Rozwiążemy problemy związane z inwestycjami, fakturowaniem, księgowaniem, rozliczaniem, deklarowaniem podatków, sprzedażą albo i zarządzaniem oraz administracją. Szkolenia podatkowe przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów podatkowych, którzy ten ciężki a też zawiły język potrafią przekuć na zrozumiałą treść. Materiały pomocnicze ułatwią przyswojenie wiedzy, zrozumienie zagadnień. Wybór szkoleń vat znajduje się na witrynie internetowej. Namawiamy do dzwonienia a również dowiadywania się o warunki i terminy szkolenia oraz podatki.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »