Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'łódź':

Sortuj po:

 • Szafy metalowe »

  Rozwiązania dla biur, przebieralni, gabinetów, recepcji i innych wnętrz w przedsiębiorstwach ma w usłudze specjalista ds. mebli biurowych Galter. Wyekwipowanie ergonomicznych stanowisk pracy w biurach wymaga znajomości działania firmy, norm ergonomii i bezpieczeństwa. Dystrybutor mebli Galter nawiązał współpracę z uznanymi producentami – PROFIm, Nowy Styl, Meble Mdd, Meble Ogi Office, Szafy Litpol, Meble MARO, KJK, Konsmetal, Meble metalowe Malow. Dzięki ich innowacyjnym rozwiązaniom koncepcyjnym, każde wnętrze można wyekwipować tak, aby zagwarantować pracującym maksimum wygody. Na stronie galter.com.pl przedstawione zostały przykładowe aranżacje, m.in. wieloosobowych miejsc pracy w małych powierzchniach. Meble biurowe – krzesła obrotowe, do poczekalni, lady recepcyjne, użyteczne regały na kartoteki, szafki do szatni – to tanie a zarazem wytrzymałe sprzęty dla tych, którzy cenią pragmatyzm i nowoczesny dizajn. Kontakt – Galter, Łodź 606 654 671 bądź Katowice 600 739 390.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Części do układów kierowniczych »

  Cześć, firma Przekładnia przedstawia stronę internetową z opisem jej działalności. Przekładnie są szczegółowo sprawdzane przed regeneracją a także po regeneracji, aby eliminować błędy związane z ich naprawą. Warsztat także regeneruje i naprawia przekładnie kierownicze ślimakowe i maglownice oraz pompy wspomagania układu kierowniczego. Gwarancje wypisywane są na każdą odnowę maglownic i remont przekładni kierowniczych. Regeneracja przekładni kierowniczych i naprawa maglownic zobowiązuje do precyzyjnej i cierpliwej pracy a technicy mają w tej dziedzinie wielkie doświadczenie. Posiadają wiedzę naprawy przekładni a wszystkie części m. in. uszczelniacze montowane do przekładni kierowniczych i maglownic są oryginalne. Z zakładem, od wielu lat, współpracują warsztaty z całej Polski. Prowadzony w Pabianicach jest również skup części jak maglownica oraz przekładnie kierownicze listwowe. Naprawa przekładni a też regeneracja maglownic odbywa się dla klientów z Łodzi, Warszawy i Pabianic. Warsztat pojazdów wychodzi naprzeciw klientowi i spełnia jego oczekiwania oraz jest elastyczny w stosunku do jego wymagań. Rodzinna atmosfera i poziom świadczonych usług sprawia, że klienci chętnie wracają. Do często pojawiających się usterek maglownic i przekładni należą: wycieki, luzy, nie trzymanie toru jazdy, stuki, braki i zaniki wspomagania, przeskoki na listwie. Regeneracja maglownic i ich naprawa toczy się w sposób iście precyzyjny. Można zajrzeć do zakładu naprawy, dojazd jest dobry, blisko trasy S8 a Łódź i Pabianice ulegają ciągłej industrializacji. W celu zapoznania się ze szczegółami oferty i cenami odwiedź stronę internetową firmy.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Mieszkania Łódź »

  Firma Developerska zajmuje się szerokopojętym rynkiem mieszkaniowym. Działa głównie na terenie Łodzi, inwestując i rozwijając Łódzka infrastrukturę mieszkaniową. Developer to sprawdzona i zaufana firma oferująca najwyższy standard i jakość nowych mieszkań. Nowe mieszkania po naprawdę bardzo okazjonalnej cenie prezentowane są na stronie Łódzkiego developera. Nowe mieszkania wyposażone są w nowoczesne instalacje hydrauliczne i elektryczne. Wszechstronne i dobrze naświetlone wnętrza służą komfortowi mieszkania. Mieszkania dostępne są tez pod wynajem na czas nieokreślony. Pod wynajem znajda Państwo również powierzchnie biurowe i wszelkie powierzchnie o przeznaczeniu gospodarczym. Developer działa głównie na rynku ofert pierwotnych. Prowadzi obecnie kilka obiecujących inwestycji budowlanych w których pewien procent ofert zawiera promocyjne ceny. Wnętrza zaprojektowane przez najlepszych stylistów kuszą swoją formą nawet najwybredniejszych. Kolorystyka i design mieszkania został starannie dopracowany w wizualizacjach 3D. Serdecznie zapraszamy na stronę firmową Developera.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne anonse »

  Oferta cenionego serwisu – spilot. pl jest zaadresowana w szczególności do wszystkich ludzi pragnących coś zmienić w swoim życiu i zapoznać kogoś ciekawego. Istnieje znaczna liczba możliwości, by kogoś poznać, Internet to na pewno nadzwyczaj nowoczesny sposób zapoznawania nowych ludzi. Na polecanym serwisie można znaleźć prywatne ogłoszenia kobiet. Kobiety, które umieściły tam swoje ogłoszenia mogą wypełnić najrozmaitsze wymagania. Anonse Towarzyskie Kraków to doskonała oferta dla panów, którzy chcą nawiązać bliższą relację na długi okres czasu, lub przeżyć pełną niezapomnianych przeżyć noc. Anonse Towarzyskie Szczecin niewątpliwie potrafią spełnić wszystkie oczekiwania związane z wymaganiami jakie musi spełniać konkretna osoba. Ogłoszenia Towarzyskie Poznań – spilot. pl mają najrozmaitsze fotografie poprzez które można dobrać należytą osobę. Chęć poznania odpowiedniej osoby to fundamentalna potrzeba konkretnego człowieka. Spilot. eu umożliwia zrealizowania tego bez wychodzenia miejsca swojego pobytu. Zobacz więcej informacji na stronie www.

  Data dodania: 26 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie padaczki. »

  Gabinet neurologiczny to placówka prywatna która zajmuje się leczeniem padaczki i innych schorzeń neurologicznych. Neurologia dziecięca to główny nurt oferty jaką oferuje prywatny gabinet. W gabinecie bez kolejki przyjmowane są przypadki ciężkie. Przyjęcia realizowane są następnego dnia po telefonie co jest bardzo krótkim czasem oczekiwania jak na neurologię dziecięcą. Neurolog jest autorem wielu prac z zakresu neurologii dziecięcej oraz epileptologii. Neurolog leczy głównie zaburzenia epileptologiczne takie jak leczenie padaczki. Neurolog dziecięcy specjalizuje się w leczeniu padaczki. W gabinecie badane są dzieci pod kątem dysleksji. Neurologia dla dzieci to główna działalność prywatnego gabinetu neurologicznego mieszczącego się w mieście Łódź. Częstym zaburzeniem, jakie pojawia się w raz z urazem głowy jest padaczka. Prawie zawsze na różnych forach medycznych w szpitalach lekarze omawiają najciekawsze przypadki, jakie pojawiają się w neurologii dziecięcej. Leczenie padaczki odbywa się środkami farmaceutycznymi oraz metodami tradycyjnymi także rehabilitacyjnymi. Udzielane są porady i pomoc kobietom w ciąży, które borykają się ze schorzeniami neurologicznymi. W ośrodku leczone są też takie trudności jak terapia porażenia mózgowego, autyzmu również zakłócenie emocjonalnych. Inwitujemy do lektury artykułów na witrynie prywatnego gabinetu neurologicznego.

  Data dodania: 20 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Koszule męskie »

  Hej, tu sklep odzieżowy ze Rzgowa mający ogromne stoisko w znanym a również popularnym Centrum Handlowym Ptak w centrum Polski. Producent koszul wytwarza koszule męskie różnych wzorów, gatunków oraz kolorów. Ego-man to zarówno producent koszul męskich z okazałym zasobem mody jak koszule męskie, dresy, pidżamy, bluzy, kurtki. Koszulki męskie Egomana są modne, efektowne a także wygodne. Ubrania męskie robione są z tkanin wysokiej marki, które dzięki specjalistycznej formule prostą metodą poddają się prasowaniu a także rzadko się gniotą pod wpływem użytkowania. Ego-man to producent koszul męskich, oferujący jednocześnie tak samo odpowiednią wartość materiału, znakomite zrobienie ciuchów, transportu w terminie a także atrakcyjne cenowo koszty. W sklepie są ubrania takie jak: krótkie spodenki, bluzy, koszule, kurtki puchowe, bluzki. Hurtownia odzieżowa ma szeroką kolekcję mody, a w jej zakres wchodzą różne gatunki odzieży dla mężczyzn. Ego man zachęca kosztami, promocjami a użytkownika zatrzymuje jakością koszul męskich a tak samo trwałością tkanin, z których są stworzone. W sklepie ceny kształtują się zachęcająco tak samo jak wygląd odzieży poczynając od pospolitych koszul męskich poprzez turystyczne, wyjściowe do ciepłych koszul w zimne dni. Lokalizacja bardzo sprzyja robieniu interesów, gdyż transport z Łodzi i innych miast jest wyśmienity ponieważ wystarczy zjechać z wybudowanej trasy S8 bezpośrednio na targowisko. Pawilon firmowy z koszulami mieści się obok miasta Łódź, w Rzgowie w Centrum Targowym Ptak. Szczegóły, oferta oraz cennik na aplikacji WWW przedsiębiorstwa Ego - Man.

  Data dodania: 27 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat rozwody »

  Adwokat Anna Janicka z Łodzi pracuje we własnej kancelarii prawnej od 2007 r. Kancelaria odszkodowawcza zajmuje się także alimentami w sprawach o rozwody. To samodzielna instytucja udzielająca wsparcie i wytwarzającą dokumentację na etapie merytorycznym i formalnym. Kancelaria prawna jest zatrudniania przez osoby prywatne, instytucje i przedsiębiorstwa. Użytkownicy z kłopotami przyjmowani są z atencją, pieczą i koncepcją doprowadzenia sprawy do szczęśliwego końca. Posiada dyplom jako jedna z 7 tysięcy adwokatów zarejestrowanych i pracujących w Polsce. Kancelaria odszkodowawcza to bezustannie merytoryczna i formalna specjalizacja w sprawach sądowych zgłaszających się zleceniodawców. Kancelaria prawna Anny Janickiej znajduje się na ul. Piotrkowskiej, w mieście Łódź. Niestety rozwody to mocno stresujące przeżycie dla dzieci współmałżonków. Pani adwokat jest wpisana na listę adwokatów, którą zatwierdziła Okręgowa Rada Adwokacka. Trafienie w miejsce z zamiarami petentów jest podstawą zgrania ekipy z Łodzi.

  Data dodania: 12 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • Kurs rysunku i projektowanie wnętrz »

  Autorski Projekt Officyna to połączenie dwóch pasji w jedną działalność. To przedsięwzięcie, w które zaangażowali się łódzcy architekci wnętrz i aby podzielić się swoją wiedzą postanowili nie tylko zająć się profesjonalną aranżacją i projektowaniem wnętrz, ale również zachcieli poprowadzić kursy przygotowujące przyszłych kandydatów na kierunki architektoniczne. Kursy odbywają się w cyklach semestralnych w Łodzi i w Zduńskiej Woli. Zajęcia trwają 4 godziny, a kursanci spotykają się w weekendy. Szkolenia to głównie zajęcia praktyczne. Forma warsztatowa sprawia, ze uczestnik wynosi maksymalna ilość wiedzy i umiejętności praktycznych niezbędnych do uzyskania wyniku pozytywnego na egzaminie wstępnych na wydziały architektoniczne. Dane szczegółowe dotyczące kursów rysunku znajdują się na stronie internetowej Projektu Officyna, gdzie każdy zainteresowany powinien koniecznie zajrzeć i zapoznać się z wymaganiami jakie obowiązują przed przystąpieniem do kursu, jakie są ceny i wymogi formalne, a także potrzebne narzędzia rysownicze. Działalnością związana stricte z wykonywaniem zawodu architekta wnętrz jest projektowanie i aranżacja wnętrz w Łodzi jaka prowadzą twórcy Projektu Officyna. Dysponują oni niezbędnymi upoważnieniami, wykształceniem, doświadczeniem i wiedzą, by w sposób profesjonalny i rzetelny wykonać projekt aranżacyjny, przebudowy lub plan architektoniczny od podstaw. Aby skontaktować się z architektem wnętrz z miasta Łódź wystarczy odwiedzić stronę internetową Projektu Officyna gdzie znajdują się telefony i adresy e-mail do członków Projektu.

  Data dodania: 01 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia vat »

  Łódzka firma Rewolucja Umysłów proponuje Tobie generalne szkolenia z amplitudy wąskiej strefy tematycznej, jaką są podatki. Zakład Rewolucja Umysłów to wiodący prym zakład szkoleniowy zajmujący się przede wszystkim tematem szkoleń podatkowych - vatowskich. Podejmujemy się współpracy z każdą agencją. Potrzebna jest wykwalifikowana księgowa, która świetnie orientuje się w tematyce podatkowej. Kursy vatowskie prowadzone są wiele razy pod względem usprawnienia podatkowego. Uczestnicy instruowani są w jaki sposób prowadzić księgi usługowe a również księgi przychodów oraz rozchodów. Znamy się na podatkach i na aktualnym prawie podatkowym, dzięki czemu doradzamy Tobie jak sprawić by Wasze hurtownie stały się rentowne. Na szkoleniach zajmujemy się: kontrola podatkową, kontrola skarbową, postępowaniem podatkowym, ordynacją podatkową, prawem karnym-skarbowym, prawem bilansowym, podatkami dochodowymi, podatkiem vat, podatkiem majątkowym, podatkiem lokalnym. Dobra znajomość podatków powoduje, że firma działa sprawniej nie tonąc w nawale podatkowym oraz w nieprawidłowo wypełnionych formularzach. Rozwiążemy problemy związane z inwestycjami, fakturowaniem, księgowaniem, rozliczaniem, deklarowaniem podatków, sprzedażą albo i zarządzaniem oraz administracją. Szkolenia podatkowe przeprowadzane są przez wykwalifikowaną kadrę trenerów podatkowych, którzy ten ciężki a też zawiły język potrafią przekuć na zrozumiałą treść. Materiały pomocnicze ułatwią przyswojenie wiedzy, zrozumienie zagadnień. Wybór szkoleń vat znajduje się na witrynie internetowej. Namawiamy do dzwonienia a również dowiadywania się o warunki i terminy szkolenia oraz podatki.

  Data dodania: 22 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Neomedical »

  Centrum medyczne Neomedical działa od początku 2014 roku w Łodzi i swoje usługi medyczne kieruje do wymagających pacjentów. To tutaj można leczyć się w komfortowych warunkach, bez długiego oczekiwania w kolejkach, z miłą i pomocną obsługą specjalistów w swojej dziedzinie. Na pacjentów Neomedical czekają lekarze ponad dwudziestu dziedzin, także prowadzone są badania laboratoryjne, diagnostyczne takie jak między innymi RTG, EKG, USG Łódź. W centrum wykonuje się również drobne zabiegi. Pełna oferta znajduje się na stronie.

  Data dodania: 25 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Anonimowy test ciążowy »

  Nie wiesz czy jesteś w ciąży? Masz wątpliwości? Teraz możesz to szybko sprawdzić na stronie anonimowego testu ciążowego. Po szczerej odpowiedzi na 10 prostych pytań dostaniesz wynik, który pomoże w ocenie twoje sytuacji. Test ciążowy online to nie tylko uzyskanie odpowiedzi negatywnej lub pozytywnej na zadane pytanie: czy jestem w ciąży. Jeśli już jesteś w ciąży warto dowiedzieć się co robić dalej – jakich zasad przestrzegać, by utrzymać ciążę, co jeść, jak o siebie dbać. Internetowy test ciążowy podpowiada również o wielu dostępnych środkach antykoncepcyjnych, zarówno hormonalnych, mechanicznych, jak i naturalnych. Strona test ciążowy podpowiada również partnerom jak zachowywać się w czasie ciąży partnerki i c to oznacza dla mężczyzny. Test ciążowy online pomoże ci w odpowiedzi na trudne pytania dotyczące ciąży. Internetowy test ciążowy to swoisty poradnik dla tych, którzy chcą uzyskać odpowiedź na pytanie czy jestem w ciąży a jednocześnie chcących zachować całkowitą anonimowość. Nie zyj w niepewności – już dziś wejdź na stronę anonimowy test ciązowy i sprawdź czy jesteś w ciąży, jak również skorzystaj z naszych porad oraz zapoznaj się z proponowanymi tematycznymi artykułami.

  Data dodania: 09 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Geolog »

  Jesteśmy spółką, która zajmuje produkowaniem usług geologicznych i geotechnicznych. W gamę oferowanych przez moją firmę procedur wchodzi też sporządzanie opinii geotechnicznych różnego typu. Jeżeli zajmujesz się poszukiwaniem złóż to nasza spółka pomoże Tobie odkryć w chwili obecnej to co Cie interesuje. Badania gruntu, którymi się zajmujemy pomagają zdobyć naprawę świetne efekty. Najważniejszą pozytywną włąściwością naszej firmy jest ponad 15 letnie praktykę a to umożliwia nam być pewnym, że wszystko co wykonujemy robione jest zgodnie z najwyższymi normami. Zachęcamy konsumentów z całej Polski. Niezależnie jakich usług będziesz chciał korzystać to damy Wam z dużą dokładnością to czego oczekujesz. Geotechnika w naszym zrealizowaniu jest dokładna, szybka i sprawna. Nasze badania za każdym razem pomogą Ci zdobyć to czego potrzebujesz.

  Data dodania: 24 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • Auto detailing Łódź »

  Jeżeli już marzysz o tym żeby Twój samochód wyglądał czysto i tak jak z salonu to oczywiście dobrze jest skorzystać z usług mojej korporacji. Trudnimy się wykonywaniem specjalistycznych usług tego typu. Zadbamy o Twój samochód tak jakby to był nasz. Dzięki naszym usługom umyjemy samochód, niemniej jednak też znajdzie się on również na myjni. Jesteśmy pewni, że używając naszych usług wasze auta będą wyglądały w praktyce tak jakby wyjechały prosto z salonu. Opracowujemy takie usługi jak polerowanie lakierów i renowacja reflektorów. Usługa polerowania reflektorów nie tylko poprawia wygląd samochodu, niemniej jednak również jakość świateł, które masz. Dzięki temu będzie Ci się lepiej jeździło po drodze. Jesteśmy pewni, że prawie każde powierzone nam zadanie opracowane przez moją firmę na bardzo wysokim poziomie. Gwarantujemy, że na pewno nie raz jeszcze wrócicie do korzystania z naszych usług.

  Data dodania: 21 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Łożyska nachi »

  Tech-Łoż gwarantuje najwyższe jakościowo łożyska. Czyli jeżeli ktokolwiek z Państwa poszukuje w tym momencie solidnych łożysk, serdecznie zapraszamy pod adres www. techloz. pl. Jeśli w grę wchodzi standard łożysk, to zapewne obeznani z tematem orientują się, że no co jak co, ale japońska firma NACHI i słoweńska CODEX mogą zagwarantować bardzo duże usatysfakcjonowanie. No co jak co, ale zapewne autentycznie nikt nie będzie skarżył się na oferowane przez naszą firmę łożyska. Należy nadmienić, iż Tech-Łoż głównie handluje tymi łożyskami z kontrahentami, którzy znaleźli nas drogą internetową - nie ma najmniejszego problemu w zakresie wysyłki nawet na koniec Polski, chociaż posiadamy także punkt tradycyjny - w mieście Łódź. Czyli naprawdę opłaca się zakupić łożyska!

  Data dodania: 23 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • INESS - HOTEL »

  Witamy serdecznie na naszej profesjonalnej stronie. Odkryją na niej Państwo wszelkie niezbędne i ważne informacje odnośnie naszego hotelu. Nasz Hotel Łódź posiada nadzwyczaj rozległą ofertę, w której odkryją Państwo między innymi wygodne i w pełni zaopatrzone sale konferencyjne i sale szkoleniowe łodź. Oferujemy też nastrojowe pokoje, nowomodnie wyposażone i niesłychanie wygodne. Nasze Łódź Hotele cieszą się wspaniałą opinią zarówno wśród klientów prywatnych jak i wśród firm oraz przedsiębiorstw. Odszukają u nas Państwo nie tylko wygodę oraz komfort, ale również doskonałą obsługę, która zawsze bardzo chętnie pomoże Państwu w każdej sytuacji. Co więcej cechuje nas niesłychanie atrakcyjny i ogromnie przystępny cennik, z jakim również zdołają się Państwo zapoznać na naszej stronie internetowej. W razie pytań zapraszamy do skontaktowania się z nami.

  Data dodania: 26 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • JARCHEM - Katowice »

  Jeśli niezbędny jest Ci ekspert od deratyzacji, dezynsekcji i dodatkowo dezynfekcji to nasza firma niewątpliwie spełni pokładane w niej nadzieje. Działamy od 91 roku zeszłego wieku oraz dodatkowo poprzez te długie lata naszej działalności zdobyliśmy spore praktykę w zakresie wykonywanych przez moją firmę usług. Jesteśmy podjąć się praktycznie każdego zlecenia. Przygotowujemy między innymi likwidację plag komarów, odgrzybianie i osuszanie budynków, zwalczanie owadów, usuwanie skażeń mikrobiologicznych i dodatkowo wiele innych. Dużą zaletą naszej korporacji jest fakt zatrudniania doświadczonego personelu, który poradzi sobie z każdym dylematem. Zaufaj najlepszym specjalistom od zwalczania problemów ze zwierzętami oraz zagrożeniami mikrobiologicznymi. Z nami pozbędziesz się problemów.

  Data dodania: 28 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Zakład kamieniarski Łódź. MORGANIT - granity i marmury. »

  Kamieniarstwo Morganit to ludzie pracujący w naszej firmie z pasją do tworzenia unikalnych, ponadczasowych, małych i większych elementów w kamieniu naturalnym jak na przykład granit czy marmur. Jesteśmy zakładem kamieniarskim otwartym na wszelkiego rodzaju propozycje naszych klientów, które w zasadzie są nieograniczone ze względu na nasze propozycje, podpowiedzi, które też podsuwamy naszym. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 04 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • DJ na wesele Łódź »

  Szukasz najlepszego DJ-a na przyjęcie ślubnę lub studniówkę? Nie mogłeś lepiej trafić! DJ Rooby to właściwy wybór i człowiek, któremu możesz powierzyć jeden z najważniejszych fragmentów Twojego życia - imprezę weselną. Oprócz wesel, w mojej ofercie znajdziecie również oprawa muzyczna studniówek. Cechuje mnie pasja, sumienność oraz świetne zaplecze sprzętowe. Dj Rooby to gwarancja satysfakcji. W kwestii przygotowania wesela, doskonale wiem jak znaczące są szczegóły. Pracuję na przyjęciach okolicznościowych w weekendy, toteż pozostałą część tygodnia poświęcam na rozmowy z Klientami i analizowanie szczegółów umowy. Jestem tradycjonalistą, ale pozostaję otwarty na nowatorskie trendy oraz rzecz jasna na uwagi Kontrahentów. Wybierając mnie otrzymujesz gwarancję profesjonalizmu od początku do końca wesela. Nie korzystam z alkoholu i poświęcam się całkowicie swojej pracy. Mam przekonanie, iż przyjęcie weselne powinna być czymś absolutnie wyjątkowym. Moim dużym atutem, który wyróżnia mnie spośród konkurencji jest fakt, że działam w duecie. Moi Kontrahenci mają do dyspozycji dwie możliwości - DJ + konferansjer albo DJ + wokalista/akordeonista. Skąd taki wybór? Dzięki duetowi, mamy poszerzone możliwości przy organizowaniu zabaw dla gości oraz wyborze rekwizytów. Dysponujemy nagłośnieniem, które doskonale sprawdzi się na weselach oraz innych imprezach, nawet do 700 osób. Zachęcamy do sprawdzenia naszych możliwości, a jeśli oferta przypadnie wam do gustu, skontaktuj się ze mną w sprawie wolnego terminu. Otwieramy się na negocjacje w kwestii ceny.

  Data dodania: 01 10 2018 · szczegóły wpisu »