Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'leczenie':

Sortuj po:

 • Bioptron »

  Natura światła słonecznego zapoczątkowała nowoczesną terapię światłem Bioptron, technologię dzięki której możemy zwalczać dolegliwości naturalnymi metodami bez szkodliwej farmakologii. Wśród metod nie farmakologicznych ogromną popularnością cieszy się światło terapia, lampa bioptron - bezpieczna i skuteczna, nasze urządzenia są pierwszymi do fototerapii nie zawierającymi promieni UV. Lata badań potwierdziły niezwykłą skuteczność w wielu dziedzinach medycyny, leczenie światłem jest dziś wiodącą metodą leczenia, rehabilitacji do profilaktyki zdrowotnej na całym świecie. Lampa Bioptron Zepter to komfort i wygoda leczenia w XXI wieku.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Akademia homeopatii »

  Homeopatia jest przedstawicielem alternatywnej medycyny w porównaniu z tradycyjnym modelem leczenia. Opiera się na podawaniu bardzo małych dawek substancji leczniczych na zasadzie podobieństwa pomiędzy ich działaniem a zestawem objawów chorego. Leki homeopatyczne są przeważnie granulkami lub roztworami w formie kropli. Leczenie jest łagodne i bezpieczne dla najmłodszych a także dorosłych. Zwyczajowo nie ma działań niepożądanych.

  Data dodania: 13 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Terapia alkoholowa »

  Podstawą oferty Prywatnej Kliniki Leczenia Uzależnień Oaza są turnusy terapeutyczno-lecznicze, których podstawowym celem jest leczenie uzależnień w kameralnych warunkach. Kompleksowa piecza specjalistyczna albo psychologiczna zawiera w sobie efektywny detoks organizmu pacjenta czy najrozmaitsze, wszechstronne oddziaływania terapeutyczne. Paleta realizacji świadczonych przez rekomendowany Ośrodek Odwykowy Oaza została wzbogacona o kuracje wspomagające powrót do zdrowia jak i wyprawy krajoznawcze do niesamowitych terenów Kujaw. luksusowo wyposażone wnętrza ośrodka oraz miły personel lekarski albo kadra psychologów stanowi gwarancję, że oferowana terapia odwykowa pozostawi w pamięci kuracjuszy wyłącznie przyjemne wspomnienia, dając motywację do dalszego trwania w stałej abstynencji od napojów alkoholowych. Kadra psychologów angażowanych przez Ośrodek Odwykowy Oaza gwarantuje terapię dla bliskich alkoholików, koncentrując się na zjawisku, jakim staje się destrukcyjne współuzależnienie otoczenia. Gwarancja skuteczności terapii to najskuteczniejsza strategia promocji placówki.

  Data dodania: 19 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ośrodek leczenia uzależnień »

  Ulokowany w województwie kujawsko-pomorskim ośrodek terapii uzależnień Oaza stoi otworem dla tych, co potrzebują pomocy. Odbywa się tutaj nie tylko leczenie lekomanii oraz alkoholizmu, ale także wszelkich innych nałogów, które utrudniają zdrowe funkcjonowanie (uzależnienie od gier komputerowych, hazardu). Przyjmujemy osoby, które szukają pomysłu jak przestać pić lub jak nie nadużywać już innych specyfików odurzających. Terapia odwykowa uświetniona spotkaniami indywidualnymi i grupowymi przynosi obliczalne rezultaty. Oprócz trudnych rozmów i wytężonej pracy nad sobą jest tutaj również czas na odpoczynek, np. koloroterapię. Ośrodek urządzono niezwykle komfortowo i miło, a poza tym do dyspozycji pacjentów oddano saunę. Dużym atutem jest tu ponadto cicha okolica, sprzyjająca spacerom. Nieraz organizowane są wycieczki dla uczestników terapii. Misją kadry ośrodka jest nie tylko leczenie alkoholika, lekomana itd. Ulgę znajdą tutaj również osoby, którym nałóg żony/męża/rodzica zrujnowało życie. Ośrodek leczenia uzależnień OAZA – dane kontaktowe kom. : 725 18 70 70 24H.

  Data dodania: 11 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog dziecięcy sochaczew »

  Dentysta Sochaczew - Remedium Stomatologia, profesjonalne usługi dentystyczne. Remedium jest dostosowane do każdego pacjenta, nawet tego najbardziej wymagającego. Jest tu specjalny gabinet dla dzieci, który swoim "bajkowym" wystrojem przypomina bardziej pokój zabaw niż gabinet stomatologiczny. Znakomity sprzęt, bardzo dobrzy lekarze i dwa lata gwarancji. Gabinet dentystyczny Remedium oferuje takie usługi jak: bezbolesne leczenie zębów, leczenie kanałowe, protezy, implanty, leczenie zębów stałych i mlecznych, implanty dentystyczne, zabiegi higienizacyjne, wypełnianie, wybielanie oraz profilaktyka.

  Data dodania: 15 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry dentysta Poznań »

  Dzięki wielkiemu doświadczeniu, zawodowym technologiom, jak również wybitnej jakości załodze stomatologów, ORIDENT ma możność wykonywać usługi dentystyczne na najwyższym poziomie. Bez względu czy szukasz usług licówki, implantologia bądź leczenie kanałowe, w ORIDENT odnajdziesz skuteczne oraz całkowicie profesjonalne usługi. ORIDENT - dentysta Poznań przywiązując istotną wagę do profilaktyki, proponuje swym pacjentom parę specjalnych programów. Przygotowane dla dzieci, kobiet w ciąży bądź ludzi, którym zwykłe wizyty u dentysty uniemożliwia dentofobia, dają okazję w należyty sposób zadbać o zęby, aby ograniczyć pojawianie się ubytków. Gabinet stomatologiczny ORIDENT - Protetyka Poznań, przyszykował też specjalną ofertę dla regularnych pacjentów. W jej zakresie tego rodzaju pacjenci, mogą oczekiwać na korzyści, czy to w przypadku usługi jaką jest leczenie bruksizmu czy zamawiając tu korony porcelanowe. Do takiego rodzaju korzyści należą między innymi atrakcyjne zniżki, jak również interesując akcje profilaktyczne.

  Data dodania: 03 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenie na wakacje | REXIO.PL »

  Wakacje to czas kiedy odpoczywamy, relaksujemy się i uprawiamy sport. Dlatego należy przed wyjazdem pamiętać o właściwym wyborze ubezpieczenia na wakacje. Na porównywarce ubezpieczeń rexio. pl szybko i łatwo skalkulujesz potrzebne ubezpieczenie turystyczne. Pomiędzy wieloma kombinacjami polis ubezpieczeń podróżnych możesz wybrać dodatkowo ubezpieczenie bagażu podróżnego, ubezpieczenie sprzętu turystycznego oraz ubezpieczenie kosztów rezygnacji z podróży.

  Data dodania: 06 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • DERM-AL Sopot »

  Niektórzy z nas zapominają, że latem trzeba szczególnie dba c o swoją skórę. Najlepsze kosmetyki to ochrona przed poparzeniami, których efektem może się okazać tak poważny problem, jakim jest rak skóry. Ze względu na zdrowie i urodę, zakup dobrych kremów w nadchodzącym sezonie powinien stać się dla nas sprawą priorytetową.

  Data dodania: 11 06 2015 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie nerwic Gliwice »

  Wielu z nas boryka się z problemami, z którymi nie jesteśmy w stanie sobie poradzić. W bardzo wielu przypadkach pomoc psychoterapeuty jest nam potrzebna, nie w każdej sytuacji zdajemy sobie z tego sprawę. Współczesny świat stawia przed nami wiele trudności, przy których nieprosto jest nam się otrząsać. Miejscem działalności naszego gabinetu są Gliwice. Pomagamy wiele osóbom, staramy się aby wszystko w jak najszybszym czasie wróciło do normy. Psychoterapia jest skuteczna pod warunkiem, że osoba jest zainteresowana i pragnie tego. Rozmowa i zwyczajne gesty mogą zdziałać w rzeczywistości kilka. Dlatego również do skorzystania z usług naszego gabinetu zapraszamy tylko i wyłącznie chłopcy i dziewczęta zainteresowane, które chcą dostać fachową pomoc by poradzić sobie z własnymi problemami. Świadczymy wyspecjalizowane usługi - zapraszamy po efektywną pomoc!

  Data dodania: 27 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Niepłodność Warszawa »

  W Saskamed zatrudniamy dla Państwa wyłącznie doświadczonych specjalistów a także wykwalifikowanych pracowników medycznych. Dla nas najważniejszy jest pacjent - jego dobre samopoczucie, zachowanie intymności a oprócz tego wygoda. W naszym gabinecie ginekologii estetycznej między wielu zabiegów, które oferujemy jest także plastyka warg sromowych. Zabieg ten odbywa się z wykorzystaniem metod medycyny estetycznej - laser, metoda radiofrekwencji. Metody te są mniej inwazyjne aniżeli metoda tradycyjna (chirurgiczna) i również za sprawą nim ograniczamy, albo nawet usuwamy niektóre z ubocznych efektów pozabiegowych. Procedury przeprowadzane są w znieczuleniu miejscowym, które jest stosowane kilku etapowo aby wykluczyć odczuwanie bólu na przestrzeni zabiegu. W naszej klinice także obejmujemy leczeniem oraz opieką pary, które dotknęła bezpłodność.

  Data dodania: 20 11 2017 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie uzależnień od alkoholu Warszawa »

  Doktor T. Zieliński dysponuje wieloletnią praktyką w zawodzie chirurga. Propozycję kieruje do pacjentów z Warszawy a oprócz tego okolic szukających fachowej i również skutecznej porady medycznej prywatnego specjalisty. W gabinecie panują miłe warunki, a lekarz gwarantuje indywidualne nastawienie a oprócz tego życzliwą obsługę. W zakresie chirurgii lecz i proponuje konsultacje i również kwalifikuje do operacji, ale także przeprowadza zabiegi takie jak usuwanie znamion, szycie ran jak również drenaż ropnia. Jako proktolog specjalizuje się w szczegółowej diagnostyce a także leczeniu hemoroidów. Wychodząc naprzeciw wymaganiom osób chcących zerwać z uzależnieniem od alkoholu, wykonuje zabieg wszycia esperalu. Szeroka propozycja chirurga dr Tomasza Zielińskiego obejmuje leczenie hemoroidów a oprócz tego wielu innych schorzeń. Dane kontaktowe a także szczegółowe znajdują się na stronie.

  Data dodania: 27 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Operacje prostaty »

  Lekarz Piotr Humański, od kilkudziesięciu lat trudni się pacjentami z problemami urologicznymi. Przez lata poszerzał swoje zdolności w Niemczech i również we Włoszech. Specjalizuje się głównie w leczeniu mężczyzn z przerostem prostaty a także w leczeniu kamicy moczowodowej. W Kutnie od 2013 roku wykorzystuje z sukcesami najnowszą metodę operacji przezcewkowej łagodnego rozrostu stercza, przy którym jest używany laser tulowy, który jest metodą minimalnie inwazyjną. Co jest jego zaletą, niesie niskie ryzyko komplikacji, a większość mężczyzn odczuwa znaczną poprawę w oddawaniu moczu już w pierwszych dniach po operacji. Operacja laserowa prostaty to wypróbowany i również skuteczny zabieg, który daje pacjentowi dobre humor oraz długotrwałą poprawę jakości życia. Pozwala też wykluczyć raka stercza poprzez uzyskania tkanki do sprawdzenia histopatologicznego.

  Data dodania: 29 06 2020 · szczegóły wpisu »
 • Leczenie stresu Wrocław »

  Bez wątpliwości depresja to choroba, o której coraz częściej się mówi. Chociaż istniała od zawsze, obecne tempo życia a oprócz tego oczekiwania, jakie sami na siebie nakładamy sprawiają, że zapada na nią jeszcze więcej osób. Powinno się pamiętać, że depresja jest także chorobą jak przeziębienie oraz angina i również nie należy się jej wstydzić! Leczenie depresji może obejmować zarówno podawanie środków farmakologicznych, jak i terapię z psychologiem, psychiatrą albo psychoterapeutą. Sposób leczenia zależy od stanu pacjenta, a każda kuracja jest dobierana indywidualnie. Jeśli odczuwasz nieustanny smutek a także niekiedy trudno Ci wstać z łóżka, nie słuchaj rad otoczenia o tym, żeby 'wziąć się w garść'. Jednakowo jak inne choroby, depresja wymaga leczenia a także nie przejdzie sama, a nieleczona może się nasilać. Nie czekaj, o ile doskwiera Ci złe nastrój - skonsultuj swój stan ze specjalistą.

  Data dodania: 19 07 2020 · szczegóły wpisu »