Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'kosztorysowanie':

Sortuj po:

 • Nadzór budowlany Poznań »

  Przeglądy techniczne budynków w Poznaniu można zrobić dzięki MD-Projekt. Jeśli już mamy świadomość jaki jest stan techniczny, posiadamy prostą drogę do zreformowania go. Orientujemy się, co trzeba udoskonalić w pierwszej kolejności. Eksploatacja związane jest ze zużyciem, a za sprawą MD-Projekt, nieopodal Poznania, otrzymujemy nad tym odpowiednią kontrolę. Ważnym jest fakt, iż firma zabiega o formę przekazywanych dokumentów. Obejmują one sformułowania czytelne również dla osób nie związanych z branżą. Przedsiębiorstwo nieopodal Poznania para się również różnego rodzaju nadzorami budowlanymi. Prace na budowach – w Poznaniu i nie tylko - powinny odbywać się w sposób bezpieczny i zgodnie z ustalonymi zasadami. Cena nadzoru inwestorskiego zależna jest od paru czynników i zawsze jednostkowo jest definiowana. MD-Projekt udostępnia kontrole, by to nadzorować. Można zarówno zamówić kosztorysowanie robót budowlanych Poznań jak też krytycznie zerknąć na wiadomości już umieszczone w kalkulacji.

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Armatura Przemysłowa Poznań »

  Firma Santech z siedzibą w Poznaniu gwarantuje fachowe doradztwo i sprzedaż akcesoriów przemysłowych, a w szczególności armatury przemysłowej. W naszej ofercie dostępne są m. in. węże, przewody przemysłowe, złącza i szybkozłącza przemysłowe, kompensatory, a wszystko w bardzo konkurencyjnych cenach. Do powierzonych zleceń podchodzimy rzetelnie i fachowo, gwarantując naszym klientom szybką realizacje. Proponujemy również doradztwo i usługi w takich kwestiach jak kierowanie i kosztorysowanie instalacji sanitarnych, wodociągowych, wentylacyjnych i gazowych. Zachęcamy do współpracy, naszym klientom gwarantujemy wysoką jakoś usług.

  Data dodania: 08 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowość Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo - płacową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany oraz będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Biuro Rachunkowe MAGFIN specjalizuje się w prawie podatkowym, dokonując interpretacji przepisów - dzięki temu nasi pracownicy pomogli wielu osobom wygrać spory z urzędem skarbowym. Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma nowoczesna, dbająca o klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie Norma »

  Oferowane przez nas systemy do kosztorysowania to produkty od Athenasoft - dostawcy rozwiązań informatycznych dla branży budowlanej. Od ponad 20 lat zajmujemy się dystrybucją oprogramowania. Organizujemy również szkolenia z obsługi programów kosztorysowych. W naszej ofercie posiadamy również programy księgowe, handlowe oraz inne niezbędne do prowadzenia działalności.

  Data dodania: 16 08 2017 · szczegóły wpisu »