Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'konferencje':

Sortuj po:

 • Noclegi Częstochowa »

  Hotel Dolcan przygotował dla swoich gości miejsca noclegowe w pokojach z łazienkami i darmowym połączeniem internetowym, które są w pełni dostosowane dla osób niepełnosprawnych. Specjalnie z myślą o swoich gościach hotel stworzył także możliwość zamówienia smacznych posiłków w hotelowej restauracji oraz oddał ich do dyspozycji strzeżony parking. Co więcej, Dolcan jest miejscem, w którym organizowane są chrzciny, huczne wesela i inne przyjęcia okolicznościowe. Częstochowa jako cel wielu pielgrzymek i wycieczek turystycznych polskich i zagranicznych musi być przygotowana do ich przyjęcia w tak luksusowych hotelach, jakim jest Dolcan.

  Data dodania: 04 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sale konferencyjne Wrocław »

  Różnorakiego typu konferencje Kraków i konferencje Warszawa czy szkolenia stają się obecnie dość często urządzane przez firmy jak również instytucje z różnego rodzaju dziedzin. W zależności od wyobraźni bądź przewidywanych finansów, takie konferencje lub imprezy firmowe mogą mieć miejsce w obiektach w różnorodnych obszarach Polski oraz Europy. Z pomocą przy wyborze należytego obiektu bądź też sali konferencyjnej przychodzi portal Confero. pl. Jego najważniejszą część stanowi ogromna lista obiektów, mogących posłużyć jako miejsce do zorganizowania imprezy firmowej bądź też konferencji. Prezentowane są tam obiekty z Kołobrzegu, Warszawy, Krakowa czy też z innych miejscowości. Każda tego rodzaju oferta posiada charakterystykę konkretnego obiektu, udostępnianych tam sal konferencyjnych bądź usług pomocnych organizatorom, jak serwis restauracyjny czy nagłośnienie.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój osobisty, szkolenia biznesowe, coaching »

  Stworzyliśmy nowy projekt biznesowo-edukacyjny specjalnie dla tych, dla których rozwój osobisty stanowi ważny element codzienności. Jeżeli wiesz, że nie rozwijając systematycznie swoich umiejętności stoisz w miejscu, a stojąc w miejscu cofasz się, to jest miejsce w sam raz dla Ciebie. Organizujemy szkolenia sprzedażowe, szkolenia motywacyjne, szkolenia biznesowe, warsztaty dla managerów, coaching, szkolenia z wystąpień publicznych, warsztaty z zarządzania, szkolenia rekrutacyjne, szkolenia z negocjacji, skutecznego zarządzania zespołem, zarządzania sobą w czasie komunikacji werbalnej i niewerbalnej... Na naszej stronie znajdziesz również wyselekcjonowane propozycje literatury, tematyczne kursy rozwojowe oraz ciekawe wpisy.

  Data dodania: 25 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konferencje Busko Zdrój »

  Jesteśmy wyjątkowym miejscem, które zapewni Wam odpoczynek, sposobność spędzenia czasu w pięknych okolicach i obsługę gwarantującą najwyższe standardy. Znajdujemy się przy drodze krajowej 73. Nasz hotel to doskonałe miejsce dla wypoczynek dla każdego. Dajemy gwarancję komforty zarówno osobom samotnym jak również rodzinom z dziećmi. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 20 komfortowych, klimatyzowanych pokoi, z bardzo dobrym wyposażeniem. Prócz tego w mojej ofercie znajdują się dwa wyjątkowe apartamenty. W naszym hotelu znajduje się również dobrze wyposażona sala konferencyjna. Każdy korzystający z naszego hotelu będzie w 100 % zadowolony.

  Data dodania: 22 12 2015 · szczegóły wpisu »