Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'frezowanie CNC':

Sortuj po:

 • Rozdzielnice budowlane - EL-BIG »

  Szukasz firmy zajmującej się prefabrykacją rozdzielnic elektrycznych? W takim razie zajrzyj na nasz serwis www i zapoznaj się z ofertą EL-BIG. Wszystkie rozdzielnice poddajemy różnym testom, które potwierdzają spełnianie obowiązujących norm technicznych (tzw. deklaracja zgodności). W naszej propozycji ofertowej znajdziesz m. in. rozdzielnice budowlane, licznikowe, złącza kablowe i kablowo-pomiarowe. Rozszerzeniem świadczonych usług stanowi frezowanie CNC polegające na obróbce różnorodnych materiałów.

  Data dodania: 28 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • Obróbka tworzyw sztucznych »

  Nasza firma ELBIG wykona profesjonalną obróbkę tworzyw sztucznych skrawaniem poprzez frezowanie CNC w zakresie m. in. wycinania elementów o dowolnych kształtach, formowania krawędzi elementów i wykonywania zagłębień czy rowków. Dodatkowo usługę frezowania CNC wykonujemy także w takich materiałach jak metale kolorowe, pcv, plexi i hips. W razie wstępnego zainteresowania naszą ofertą, prosimy o przesłanie szczegółów mailowo, a w odpowiedzi prześlemy przygotowaną propozycję zawierającą precyzyjną wycenę.

  Data dodania: 04 08 2016 · szczegóły wpisu »
 • Toczenie CNC »

  Przedsiębiorstwo Metalimpex J. G. Chmielewscy proponuje ogromny zakres usług obejmujący obróbkę metali i również tworzyw sztucznych. Oferta firmy to m. in. precyzyjna obróbka skrawaniem metali oraz tworzyw sztucznych, obróbka stali nierdzewnej, frezowanie CNC, toczenie CNC, usługi ślusarskie, spawanie metodami TIG a także MAG i również cięcie na piłach taśmowych. Metalimpex produkuje części oraz podzespoły w takich kategoriach jak automotive, maszyny rolnicze, hydraulika i również przemysł spożywczy, w tym m. in. części do układów hamulcowych do samochodów, pompy zasilające do ciągników, elementy a także podzespoły do produkcji urządzeń w przemyśle spożywczym, złącza hydrauliczne i również komponenty, maszyny i również urządzenia pod zamówienie. Firma Metalimpex korzysta z nowoczesnego parku maszynowego, posiada certyfikaty potwierdzające wysokie standardy, a produkcja odbywa się w zgodzie z innowacyjnymi systemami zarządzania jakością.

  Data dodania: 28 10 2017 · szczegóły wpisu »