Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'ekonomia':

Sortuj po:

 • Obniżenie kosztów za telefon »

  Stemlogic specjalizuje się we wdrażaniu infrastruktury telekomunikacyjnej w małych i średnich firmach, dla których bardzo liczy się ergonomia. Oferujemy naszym Klientom wsparcie w procesach decyzyjnych i konsultacje techniczne w zakresie optymalizacji systemu telekomunikacyjnego, zredukowaniu kosztów eksploatacji, abonamentu i połączeń głosowych, a także wdrożeń nowej funkcjonalności i rozbudowy systemu. Oferowane przez nasza firmę usługi telekomunikacyjne, takie jak telefonia VoIP, Call Center czy system DECT IP gwarantują obniżenie kosztów za telefon, eliminują limit równolegle prowadzonych rozmów telefonicznych, pozwalają na korzystanie z aparatów bezprzewodowych na obszarze zasięgu DECT IP, eliminują problem zasięgu, zwiększają dostępność odbiorców, dają możliwość utworzenia miejsc pracy zdalnej na infolinii, zwiększają skuteczność systemu poprzez usunięcie licznych równolegle użytkowanych linii telefonicznych, zwiększają ilość jednocześnie prowadzonych rozmów i rozwiązują problem zajętej linii. Każde rozwiązanie jest indywidualnie dopasowywane do zapotrzebowania naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Stemlogic oraz nawiązania współpracy.

  Data dodania: 06 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outsourcing it Warsaw »

  Zewnętrzna opieka informatyczna ma w obecnych czasach ogromne znaczenie dla zinformatyzowanych firm. Zapewnia optymalne i produktywne kierowanie działem informatycznym, a także całym przedsiębiorstwem. Usługi informatyczne dla firm dostosowywane są do konkretnych problemów lub też prowadzone kompleksowo. Misją firmy Eskom jest wprowadzanie najwyższej jakości rozwiązań informatycznych dla biznesu, w tym dopasowanego software'u. Jako partner Sage, producenta systemu Symfonia oferujemy naszym Klientom sprzedaż licencji oraz usługi wdrożeniowe i szkolenie pracowników użytkujących program. Doświadczenie, indywidualne podejście i duże zaangażowanie w obsługę naszych Klientów wyróżnia nas na rynku firm świadczących usługi informatyczne. Wszystkich zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu z nami.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ragus - drukarnia offsetowa »

  Przedsiębiorstwo poligraficzne funkcjonuje na rynku od 50 lat. Przedsiębiorstwo stworzone jako firma rodzinna wychodzi z założenia, że tak jak o rodzinę - dba się o wytworzoną pracę. Nasza firma ma na celu dojście do najlepszej jakości pracy. Implementuje najnowocześniejsze technologie, a przez lata skompletowało zespół rzetelnych specjalistów. Ułatwiamy usługodawcą proces tworzenia firmy oraz podwyższania renomy i uznania ich firmy na rynku. Udaje się to poprzez dostarczanie narzędzi typu katalogi, teczki firmowe czy segregatory z logiem firmowym itp. Kolejnym działaniem jest opracowywanie i dostarczanie etui wysokiej jakości. Oferowane produkty są zarówno atrakcyjne wizualnie i ich zalety są wyraźnie podkreślone. Projektujemy również produkty POS co pozwala na zwiększanie sprzedaży i zysków.

  Data dodania: 22 03 2019 · szczegóły wpisu »