Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'budownictwo':

Sortuj po:

 • Domy drewniane projekty »

  Na stronie Pro-Eko-Art Wrocław ujęto informacje o zorganizowanych rozbudowach. Dobry architekt jest w stanie dostosować obiekt do nowych potrzeb odbiorcy. Fakt, że tanio można przeprowadzić inwestycję to jeden z walorów dodatnich zakładu. Domy drewniane mają właściwości ekologiczne i zapewniają możliwość całorocznego użytkowania. Dobry architekt kształtuje dom drewniany tak, aby straty ciepła były zredukowane. Dzięki użyciu technologii szkieletowej można zadbać o to, by warstwa izolacyjna była wystarczająco gruba. Zatem domy te należą do energooszczędnych. Przy projektowaniu domu drewnianego właściwie dobiera się powierzchnię przeszkleń, liczbę okien. Aby była jak najbardziej stosowna wentylacja, montowane są rekuperatory. Eksperci z Wrocławia tworzą projekty tak, by domy stawały się kolektorami słonecznymi. Firma gwarantuje nie tylko budowę, lecz i biały montaż oraz mocowanie paneli. Do nabycia jest stan pod klucz.

  Data dodania: 07 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pompy wodne »

  Wirpomp to firma która zajmuje się dystrybucją pomp i zestawów hydroforowych. Wieloletnie doświadczenie na rynku gwarantuje wysoką jakość produktów. Strona internetowa www. wirpomp. pl umożliwia szczegółowe zapoznanie się z dostępnym towarem. Fachowe doradztwo dotyczące zakupowanych produktów jakie zapewnia prezentowana firma sprawi, że nabywca będzie usatysfakcjonowany z dokonanego wyboru. Pompy zatapialne czy hydrofory to tylko kilka produktów z obszernej oferty proponowanej przez Wirpomp. Niezbędne informacje oraz dane kontaktowe znajdują się na opisanej stronie.

  Data dodania: 21 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Budowa domów kanadyjskich »

  Strona poświęcona została firmie oferującej wysokiej jakości konstrukcje domów kanadyjskich, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem na rynku polskim. Budownictwo szkieletowe to w ostatnich czasach najprężniej rozwijająca się gałąź przemysłu w Polsce. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jakie firma zdobyła podczas wieloletniej pracy na rynku, zdobyli szerokie grono zadowolonych Klientów. Na stronie można zobaczyć zdjęcia domów kanadyjskich jakich realizacji podjęła się firma Majstersztyk, a także poczytać o działalności jaką prowadziła firma przez lata swojej obecności na rynku.

  Data dodania: 27 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inwestycje budowlane »

  W serwisie infoinwest. pl zawarte są różnego rodzaju inwestycje budowlane. Dostępne są dane osób projektujących tego typu przedsięwzięcia oraz dystrybutorów różnorodnych rozwiązań technicznych stosowanych w branży budowlanej. Strona opisuje nowe inwestycje jak również inwestycje planowane. Za jej pośrednictwem przedsiębiorcy mogą składać oferty współpracy innym firmom działającym w tej branży. Strona została podzielona na odpowiednie kategorie dla prostszego wyszukiwania aktualnie potrzebnych informacji.

  Data dodania: 05 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal budowlany »

  Branża budowlana rozwija się jeszcze szybciej przynosząc nam masę nowych rozwiązań oraz nowinek technologicznych. Jeśli fascynujesz się branżą budowlaną lub pracujesz przy budowie, remontach itp. ten portal muratorplus jest miejscem, które powinno stać się dla ciebie codzienną lekturą każdego dnia. Oglądaj każdego ranka ciekawe informacje z rynku, dowiedz się np. w jaki sposób montowana musi być hydroizolacja albo jakie przetargi budowlane są obecnie prowadzone. Zdradzimy ci jakie materiały pojawiły się na rynku a także jakie są opinie o nich wydane przez innych ekspertów. Zobacz relacje z ostatnich inwestycji przeprowadzanych naszym kraju, przejrzyj fajne wizualizacje CAD jak również galerie zdjęć czy też użyj łatwej w użytkowaniu wyszukiwarki różnych produktów budowlanych dzięki której wyszukasz to czego potrzebujesz raz dwa.

  Data dodania: 08 05 2013 · szczegóły wpisu »