Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'biuro':

Sortuj po:

 • Tłumaczenia Częstochowa »

  Firma LIWO proponuje usługi w zakresie tłumaczenia Katowice, tłumaczenia Częstochowa.Dysponujemy biuro tłumaczeń w Katowicach -Giszowcu 900 metrów od głównej strony trasy Katowic w kierunku Bielska -Białej.Nasze Biuro tłumaczeń działające jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.00. Nasza firma osiąga tłumaczenia pisemne Katowice, tłumaczenia ustne Katowice a oraz wykonujemy tłumaczenia konferencyjne.Nasze biuro posiada ogromnie dobrze Urządzone Pracownie konferencyjne.Dysponujemy wybitnie odpowiednio doświadczoną kadre tłumaczy Więcej niż 40 języków, a również innych zawodowców.Dzięki wielkiemu doświadczeniu z klientami i profesjonalnymi tłumaczami dysponujemy biuro spełniające właściwe warunki dla naszych klientów. Dysponujemy biuro nie tylko w Katowicach!!! Nasza firma Biuro tłumaczeń Katowice LIWO posiada oddział w Warszawie.Polski Placówka mieści się w biurowcu przy ulicy Ostrobramskiej 101, 700 metrów od Alei Stanów Zjednoczonych (Trasa Łazienkowska). Kolejnym naszym oddziałem są Niemcy. Nasze biuro mieści sie 15 km od główny punkt Dortmundu w Nadrenii Północnej Westfalli w Zagłębiu Ruhry. Dzięki prawidłowiej kadrze spełniamy wszystkie państwa przewidywania!

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Ożarów Mazowiecki »

  BWM to marka założona w Ożarowie Mazowieckim parająca się głęboko rozumianymi usługami z domeny doradztwa w kwestiach nieruchomości. Ekspert majątkowy oraz ekipa doświadczonych księgowych jest do dyspozycji każdego zleceniodawcy, który szuka sprawdzonych specjalistów i najlepszej jakości usług. Wycena nieruchomości, opinia dotycząca stanu technicznego, przygotowywanie protokołów czy zaświadczeń podpisanych przez biegłego sądowego to usługi, z których mogą korzystać użytkownicy BWM - Tomaszewski. Zachęcamy do zapoznania się z kompletną ofertą zakładu umieszczoną na witrynie internetowej, lub do skontaktowania się drogą telefoniczną.

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • ISP24.PL - Agencja ochrony - ochrona fizyczna, ochrona mienia, ochrona Poznań »

  Przez ochronę fizyczną rozumie się pracowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się na chronionym terenie. Pracownik ochrony nadzoruje teren, zapobiega włamaniom, kradzieżom, dewastacjom, wejściom osób nieupoważnionych oraz kontroluje ruch pieszy i samochodowy.
  Inną metodą, która podnosi poziom zabezpieczenia jest monitoring. Monitoring to usługa polegająca na dozorze sygnałów przesyłanych z danego obiektu do Centrum Dowodzenia agencji ochrony. W ten sposób, po wykryciu zagrożenia na miejsce zdarzenia natychmiast jedzie grupa interwencyjna, którą wzywa pracownik ochrony.
  W wielu firmach ochroniarskich usługa sprzątania jest dodatkową opcją dla klientów. Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń zgodne z zakresem obowiązków, profesjonalny sprzęt do sprzątania i środki czystości to produkt flagowy wielu firm ochroniarskich.
  Agencja ochrony Impuls Security Polska Sp. z o.o. (www.isp24.pl) zajmuje się świadczeniem trzech powyższych usług. Firma ta wykonuje bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm, przedsiębiorstw, obiektów handlowych, a także dla klientów prywatnych. W ofercie znajduje się także ochrona budów – obiektów w trakcie realizacji: zabezpieczamy mienie na terenie inwestycji.
  Personel firmy Impuls jest przeszkolony i wyposażony w odpowiedni sprzęt. Jednym z nich jest Active Guard, który umożliwia podgląd pracy strażników w czasie rzeczywistym. Instalujemy również systemy alarmowe, telewizję przemysłową, systemy kontroli dostępu do pomieszczeń, a także nadzorujemy sygnały SSWIN. Monitoring dostosowujemy do wymagań klienta.
  Najnowszą usługą w naszej ofercie jest sprzątanie pomieszczeń. Usługi porządkowe świadczone są dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych oraz klientów indywidualnych. Prace porządkowe wykonuje przeszkolony personel nad, którym czuwają Koordynatorzy Usługi. Pracownicy są wyposażeni w odpowiednie narzędzia i sprzęt do sprzątania.
  www.isp24.pl

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Audyt energetyczny Poznań »

  Przedsiębiorstwo Biuro Usług Technicznych to kancelaria na obszarze Poznania. Klienci mogą zlecić tu audyt energetyczny lub skorzystać z usług rzeczoznawcy majątkowego. Wycena nieruchomości Poznań i całościowe konsultacje w tym zakresie to główny filar działalności kancelarii. Szerokie kompetencje i etyka zawodowa zapewniają usługi na wyjątkowo wysokim poziomie. Rzeczoznawca majątkowy z Biura Usług Technicznych z Poznania zapewnia operaty dla różnych potrzeb. Dzięki wycenie nieruchomości tu zapewnianej, możemy zabezpieczyć kredyt bankowy czy też ustanowić podatek od spadku. Kancelaria zajmuje się także obrotem nieruchomościami. Przygotowywana, w biurze z Poznania, charakterystyka energetyczna budowli pozwala obniżyć koszty eksploatacji.

  Data dodania: 18 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Ceny mieszkań Poznań »

  Wyszukanie dobrego miejsca do mieszkania jest jedną z najważniejszych decyzji w życiu każdego człowieka, niezależnie od obszaru w kraju. Nie inaczej jest w Poznaniu jak i jego sąsiedztwie. Własne cztery kąty, większe czy mniejsze, dadzą gwarancję na pewną oazę spokoju. Jedną z metod na odnalezienie tego typu miejsca jest korzystanie z usług firm oferujących mieszkania na sprzedaż w Poznaniu. Każdego rodzaju biuro obrotu nieruchomościami Poznań ma w swej ofercie różnorakiego typu oferty. Wystarczy wpisać w wyszukiwarki internetowe hasła mieszkania Poznań sprzedaż bądź też mieszkania wynajem Poznań, a pokaże się spora ilość różnego rodzaju ofert. Pośród nich, warta bliższego zapoznania się jest propozycja ofertowa jaką oferuje ASMA - pośrednik nieruchomości Poznań. Proponowane przez to biuro obrotu nieruchomościami mieszkania, odznacza idealna lokalizacja jak również nadzwyczaj konkurencyjne ceny. Spore doświadczenie przedsiębiorstwa ASMA w branży nieruchomości sprawia ponad to, iż prócz sprzedaży jak i wynajmu mieszkań i nieruchomości komercyjnych, firma zajmuje się także ich zarządzaniem. ASMA jako zarządca nieruchomości Poznań to sprawdzona oraz skuteczna firma.

  Data dodania: 20 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • TK Studio - nieruchomości w Lesznie »

  Dobrze jest wejść na stronę Tk-nieruchomosci. pl. Biuro TK Nieruchomości Leszno udostępnia bazę danych dla kontrahentów zainteresowanych wynajmem i nie tylko. Każdy chciałby posiadać wyśmienity, elegancki dom Leszno dysponuje znaczną ilością gruntów do zagospodarowania. TK Nieruchomości Leszno to biuro oferujące te najlepsze. Mieszkania bezczynszowe to jedna z propozycji TK Nieruchomości Leszno. Na stronie wyliczono partnerów usługodawcy i podano zakres ich działalności. Agenci z TK Studio Nieruchomości Leszno odznaczają się solidnymi kompetencjami i dopasowują się do usługobiorców pod kątem czasowym.

  Data dodania: 11 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projekty domów energooszczędnych »

  Ekologiczne domy cieszą się w Polsce coraz szerszym zainteresowaniem, ale do ich wybudowania konieczne jest skorzystanie z pomocy doświadczonych specjalistów. Nasza firma zatrudnia zespół perfekcyjnych specjalistów, którzy nie tylko stworzą projekty domów energooszczędnych, ale również zaplanują centra usługowe czy aranżację wnętrza. Zdobyte doświadczenie i kwalifikacje sprawiają, że potrafimy spełnić oczekiwania naszych licznych Klientów. Mamy kontakt z Klientem na każdym etapie powstawania projektu, dzięki czemu zapewnić możemy jego zadowolenie! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą!

  Data dodania: 13 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro nieruchomości kurek »

  KUREK NIERUCHOMOSCI to firma pośrednicząca w kupnie-sprzedaży i najmie nieruchomości. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę cechy poszukiwanej posesji i uwidocznią się propozycje, odpowiadające żądaniom. Kancelaria załatwia też obsługę prawniczą i notarialną. Kierownikiem firmy jest pan Grzegorz Kurek, który z zaangażowaniem wykonuje swoją pracę i uczestniczy także w kontaktach z innymi opiniodawcami. Dysponuje stosownym pozwoleniem i ubezpieczeniem OC. Zapewnia kompetentne podejście do wszelkich zadań i najlepszą jakość usług.

  Data dodania: 11 04 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MAGFIN - księgowość Warszawa »

  Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma stawiająca na nowoczesne rozwiązania, posiada obszerną wiedzę merytoryczną i chęć do pracy. Prowadzimy kompleksową obsługę księgową oraz kadrowo - płacową małych i średnich firm prowadzących pełną księgowość, ryczałt ewidencjonowany oraz będących na książce przychodów i rozchodów. Nasze biuro rachunkowe to zespół składający się ze specjalistów, którzy swoje doświadczenie zawodowe zdobyli poprzez wieloletnią praktykę w księgowości, kosztorysach i biznesie. Świadczymy usługi księgowe, kadrowo-płacowe, doradcze i kosztorysowe, których celem jest zapewnienie jak najlepszej obsługi naszych Klientów. Kompleksowe doradztwo gospodarcze, realizowane przez nasze biuro rachunkowe MAGFIN pomoże Państwa firmie w poprawie kondycji finansowej oraz usprawnieniu działalności gospodarczej. Poprzez wdrożenie, z naszą pomocą, opracowanych planów, analiz, zestawień, zarządzanie przedsiębiorstwem będzie łatwym i przyjemnym zadaniem. Księgowość - to nie tylko wprowadzanie danych, ale wiedza, która przekłada się na sukces Państwa Firmy oraz finanse i spokojny sen. Z nami mają Państwo to zapewnione. Biuro Rachunkowe MAGFIN specjalizuje się w prawie podatkowym, dokonując interpretacji przepisów - dzięki temu nasi pracownicy pomogli wielu osobom wygrać spory z urzędem skarbowym. Biuro Rachunkowe MAGFIN to firma nowoczesna, dbająca o klientów. Świadczymy kompleksowe usługi w pełnym zakresie obsługi księgowej, a także wyprowadzanie zaległości w księgowości i podatkach. Wyprowadzanie zaległości jest konieczne w różnych przypadkach tj: samodzielne prowadzenie ksiąg, błędne rozliczenia podatkowe, utrata zapisów księgowych, brak bieżącego prowadzenia ksiąg. Tym co nas wyróżnia jest nie tylko skuteczność działania, ale przede wszystkim fachowa obsługa księgowa. Warszawa jest siedzibą wielu solidnych biur rachunkowych, ale niewiele z nich stara się, podobnie jak my, edukować klientów z zakresu zarządzania finansami.

  Data dodania: 24 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Panorama nieruchomości »

  Agencja Nieruchomości Panorama z Torunia zapewnia całościową usługę pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu biura nieruchomości Panorama, sprostamy nawet najbardziej wyszukanym żądaniom Kontrahentów. Z Panoramą z zyskiem sprzedasz swoje mieszkanie, dom, działkę lub biuro, a oprócz tego zyskasz pewność, że transakcja przebiegnie w bezpieczny sposób. Doświadczeni członkowie załogi agencji nieruchomości z Torunia są ze swoim Klientem na każdym etapie dokonywania transakcji, niezależnie czy mamy do czynienia z kupnem czy sprzedażą nieruchomości. Nasza misja startuje w momencie pierwszego spotkania, a kończy przy przekazaniu kluczy lub zaklepaniu umowy o sprzedaż nieruchomości. W każdej transakcji uczestniczy licencjonowany pośrednik nieruchomości W agencji nieruchomości Panorama mamy świadomośc, że nasi Kontrahenci nie działają na co dzień na rynku nieruchomości. To właśnie dlatego pragniemy być z Kontrahentem przy każdym etapie transakcji, aby korzystnie wpłynąć na jej przebieg. Dzięki profesjonalnemu pośrednictwu, zyskacie bezcenny czas. Przygotujemy i przypilnujemy skomplikowanych dokumentów. Potrzebujesz pieniędzy na mieszkanie lub dom? Z przyjemnością pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Nie zwlekaj - już dziś rozpocznij współpracę z biurem nieruchomości Panorama. Spotkasz się z uczciwością, profesjonalizmem oraz agentami nieruchomości, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem. O każdego Klienta dbamy w taki sposób, jak sami tego byśmy wymagali od innej firmy!

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Lublin »

  Chcesz wynająć dobrą księgowa dla swojej firmy? Szukasz sprawdzonego biura rachunkowego w Lublinie? Masz dopiero zamiar otworzyć działalność i poszukujesz pomocy w przejściu przez urzędowe formalności? A na dodatek mieszkasz w Lublinie lub okolicach? Koniecznie skorzystaj z oferty biura rachunkowego Everte. Oferujemy kompleksowe usługi rachunkowo-księgowe, a także obsługę kadrowo-płacową. Na stronie firmowej można zapoznać się z ofertą, cennikiem oraz naszym zespołem. Jesteśmy młodą firmą, która skupia zdolnych ludzi o profilu wykształcenia związanego z rachunkowością i księgowością. Nasz zespół stawia na ciągły rozwój, dlatego nieustannie podnosi swoje kwalifikacje.

  Data dodania: 07 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo podatkowe online »

  Przepisy podatkowe obowiązujące w naszym kraju oraz do którego każdy z nas powinien się stosować, jest skomplikowane i skomplikowane. Przedsiębiorstwo PROXIMA z siedzibą w Nowym Sączu od wielu lat trudni się świadczeniem kompleksowych usług związanych z podatkami. Nasze usługi skierowane są do klientów indywidualnych, jak a także klientów biznesowych. Prowadzone przez nas doradztwo podatkowe pomoże każdemu zgodnie z aktualnym prawem, ale jak najkorzystniej dla naszego Klienta, spełnić wszystkie obowiązki podatkowe. Oferowane przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników porady podatkowe bez wątpliwości perfekcyjnie spełnią Państwa wymagania. Za sprawą świadczeniu przez naszą firmę kompleksowych usług z zakresu prawa podatkowego, zapewniamy zadowolenie każdego naszego Klienta z wybrania naszej firmy.

  Data dodania: 18 02 2018 · szczegóły wpisu »
 • Biuro wirtualne »

  Zdecydowanie się na biuro wirtualne od naszej firmy to gwarancja zadowolenia i czerpania dużej radości z takiego podejścia do sprawy. Nasze przedsiębiorstwo jest w stanie zaproponować bardzo wysokiej jakości usługi, na które naprawdę warto postawić. Wynajmujemy biura w bardzo atrakcyjnych cenach i właśnie z tego powodu warto postawić na ofertę naszego przedsiębiorstwa. Gwarantujemy każdej osobie czerpanie dużego zadowolenia z wybrania naszych usług.

  Data dodania: 21 04 2020 · szczegóły wpisu »