Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'akcesoria meblowe':

Sortuj po:

 • Blaty kuchenne »

  Belmeb to organizacja z długoletnim stażem, ma wielkie doświadczenie a także sporą wiedzę. Trudnimy się sprzedażą półproduktów do budowania mebli, a także cięciem i obróbką płyt i blatów. W naszym zasobie posiadamy także m. in. : krany, nóżki, kosze, okapy, zlewozmywaki. Profesjonaliści, których zatrudniliśmy, znakomicie rozumieją oczekiwania i potrzeby naszych nabywców, posiadają niezbędne kwalifikacje i doświadczenie. Dbamy by każdy nasz klient był jak najlepiej potraktowany, a także by atmosfera za każdym razem była rodzinna i ciepła. Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby jak również na portal w sieci – gdzie bez straty czasu można złożyć zamówienie.

  Data dodania: 25 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Odbojniki »

  Mieszkania można urządzać w różny sposób i dlatego także przeważnie powinno się stosować różnego typu sztuczki aby wszystko grało. Jedną z rzeczy, które w większości sytuacji są nam potrzebne o ile chodzi o zabezpieczanie naszych mebli są tak zwane odbojniki. Są to zabezpieczenia, które pozwalają nam otwierać drzwi w sposób bardziej agresywny i dosłownie o ile dość mocno otworzymy drzwi to dzięki odbojnikowi nic się nie stanie. Dokładnie taka sama sytuacja ma miejsce w sytuacji mebli i odpowiednich podkładek meblowych. Podkładki meble są potrzebne w szczególności jeżeli już mamy ciężkie meblościanki i w większości przypadków chciałoby się je przestawiać to podkładki meblowe umożliwiają nam to bez zniszczenia podłogi. Jest to najważniejsze i za każdym razem warto w to inwestować. Z pewnością nie we wszystkich przypadkach to rozwiązanie będzie doskonałe jednakże w każdej sytuacji ze 100% pewnością zmniejszy szanse na zniszczenie podłóg. Inwestycja w te rozwiązania za każdym razem się opłaci.

  Data dodania: 23 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Meble na zamówienie Płock »

  Jesteśmy firmą Produkcyjno Handlowo Usługową. Tworzymy między innymi najwyższej klasy płyty laminowane, akcesoria meblowe i dodatkowoznacznie więcej. Funkcjonujemy głównie na terenie Płocka, a oprócz tegowielu innych miast. W mojej ofercie znajdują się też meble biurowe, meble na zamówienie i multum innych produktów. Nieustająco rozszerzamy wachlarz produktów znajdujący się w naszej ofercie. By dać gwarancję jakość naszych produktów staramy się wykonywać kompleksowe usługi zarówno dotyczące mebli na zamówienie jak też mebli gotowych znajdujących się w naszej ofercie. Mamy bardzo rozległy asortyment różnego stylu wzorów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.

  Data dodania: 27 07 2015 · szczegóły wpisu »