Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'agroturystyka':

Sortuj po:

 • W Rabce u Krystyny »

  Zapraszamy do uzdrowiska Rabka Zdroj Rabka to uzdrowisko dysponujace wyjatkowym mikroklimatem zrodlami solanki teznia kapiele solankowy My proponujemy naszym gosciom wygodne kwatery STUDIO dostosowane pod osoby z alergia pokoj dzienny kuchnia sypialnia oraz wygone pokoje na pietrze W ogrodzie plac zabaw i altana z grillem na terenie dogodn p[arking zapraszamy na domowe obiady

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agroturystyka na kaszubach »

  Agroturystyka na kaszubach właścicielka proponuje... "Pragnę rozzuchwalić wszystkich do spokoju na Kaszubach. Eden gwoli żeglarzy, moczykijów, wszelkich łaknących odpoczynku na łonie przyrody. Zauważże. Zajedź. Wypocznij. Pokoje na kaszubach Agroturystyka Agro-Dorota przekazuje:3 - pokojowe gniazdko wakacyjne (3-sypialnie, 2-łazienki, jadalnia z suplementem kuchennym) spośród wysokim tarasem, niezależnym dojściem tudzież ślicznym krajobrazem na paletę Chmielna 4 pokoje z łazienkami, schładzarką, telewizorem plus z dojazdem do wyekwipowanego aneksu kuchennego. Agroturystyka na kaszubach miejsce stałego pobytu stawiany jest w paragrafie widokowym na terenie Kaszubskiego Ogrodu Krajobrazowego ponad Jeziorem Pustym (200 m), 1 km od momentu środek osad. Utrzymany w porządku trawiasty sfera naokoło domu koncesjonuje na udzielne gry oraz przyjemności. Agroturystyka na kaszubach alternatywa skorzystania spośród rusztu a miejsca na zapalenie ogniska. Aż do dyspozycji człeków sieć radiowy w przedmiocie! Chmielno - metropolia wspólnot stanowi charakterystyczne zagłębie turystyczne Kaszub. Bezdno ośrodków wypoczynkowych oraz prywatnych kwater, słodka aura, wyśmienita kuchnia pociągają nieskończone rzesze wczasowiczów. Agroturystyka na kaszubach nie bez powodu wtedy uznano Chmielno za najbardziej modną miejscowość turystyczną do 4 tys. obywateli tudzież określono "Perełką Pomorza".

  Data dodania: 06 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • KASZUBY NOCLEGI »

  W minionych okresach KASZUBY NOCLEGI - wczasy na Kaszubach znajdują raz za razem więcej akolitów. Z roku na dwanaście miesięcy reguluje się fundament noclegowa dodatkowo gastronomiczna tego pasu. Wczasy na kaszubach Miejscowości morskie takie na kształt: Karwia, Jastrzębia Kupa, Władysławowo, kompletny Półwysep Helski (Chałupy, Jastarnia, Jurata i Hel) podają wczasowiczom raz za razem więcej atrakcji. Odkąd dawien poprzednia Mierzeja Helska dysponowała istota strategiczne. KASZUBY NOCLEGI W XV w. Hel dostał się u dołu panowanie Gdańska, kto był chyżo zainteresowany ochroną rozstrzygającej kochany hydrologicznej do swego portu. W 1627 r. stacjonowała tu szwadron okrętów szwedzkich, rozgromionych po pewnym czasie w modnej bitwie pod spodem Oliwą. KASZUBY NOCLEGI Streszczenie budowy syndromu elektrowni w regionie Jeziora Żarnowieckiego wystawał się protekcją uraczenia robień złączonych z organizacją skansenu w Nadolu. KASZUBY NOCLEGI Asekuracją konserwatorską osaczono skostniałą XIX-wieczną zagrodę plebejską. Skansen otwarto jednocześnie z Kamienicą Mieszczańską znajdującą się w Pucku 23 czerwca 1987 r. natomiast dziś w jego odcinku znajdują się: zagroda, zabudowania ekonomiczne także cele równoczesne jak na przykład szyb, piwnica, wozownia, gołębnik, orka, pasieka, wędzarnia tudzież wypiekać chlebowy. KASZUBY NOCLEGI Miejsca dokąd wyczujesz się na kształt Guliwer, lub Kaszubski Stolem. Przyrządzano w niejakiej miar - 25 razy mniejsze niż pierwowzór - kilkadziesiąt trwale odzwierciedlających makiet umianych przedmiotów z Kaszub, Lokalny, świata. Istnieje m. in. Posąg Samodzielności, Ściana Język chiński, Biały Gniazdo, Sfinks.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • WCZASY NA KASZUBACH »

  WCZASY NA KASZUBACH owo jedna spośród najmodniejszych propozycyj turystycznych. WCZASY NA KASZUBACH to wymarzona propozycja gwoli familij spośród dziećmi. Chmielno - Agroturystyka Agro-Dorota proponuje na urlop na Kaszubach powyżej jeziorem. W ofercie 3 - pokojowe mieszkanie wakacyjne także pokoje z łazienkami. WCZASY NA KASZUBACH! Sporadyczny okres, pojedyncza bitwa! Podajemy noclegi w trakcie twierdzenia sezonu urlopowego na Kaszubach Aż do dyspozycji nowiuteńkie, przestronne pokoje spośród umywalniami o szlachetnym standardzie. Wczasy na kaszubach, to jedna z najmodniejszych propozycyj turystycznych. Chmielno – Kaszuby Agroturystyka Agro-Dorota zaprasza na wakacje na Kaszubach nad jeziorem Białym w Chmielnie. WCZASY NA KASZUBACH Właścicielka zaprasza… "Pragnę dodać odwagi wszelkich do spokoju na Kaszubach. Niebo na rzecz żeglarzy, wędkarzy, wszystkich łakomych odpoczynku na łonie istoty. Dojrzej. Przyjedź. Wypocznij. " WCZASY NA KASZUBACH – Agroturystyka Agro-Dorota oferuje: 3 – spokojne gniazdko wakacyjne (3-sypialnie, 2-łazienki, jadalnia spośród aneksem kuchennym) dużym tarasem, niezależnym dojściem a ślicznym pejzażem na gamę Chmielna 4 pokoje z umywalniami, lodówką, telewizorem również spośród wjazdem do urządzonego suplementu kuchennego. WCZASY NA KASZUBACH Aż do dyrektywy kolesi net bezprzewodowy w przedmiocie! Rezydencja umiejscowiony istnieje w punkcie widokowym na terenie Kaszubskiego Skweru Krajobrazowego ponad Jeziorem Białym (200 m), 1 km od chwili środek kolonij. Zadbany trawiasty królestwo wokół domu pozwala na zażyłe zabawy i przyjemności.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Bory Tucholskie noclegi »

  Bory Tucholskie noclegi umiejscowiony naprzeciw ogrodu również jezior, natomiast ale wręcz w przygnębienie miły z krajowych lasów to ustronny noclegi w środek noclegi w borach tucholskich. Zbytkowne rozmieszczenie pokrywa pokoje spośród krajobrazem na lasy, rozległe apartamenty natomiast pierwszorzędne apartamenty, dodatkowo piękny nastrojowy apartament na grzbietu. Bory Tucholskie noclegi posiada podobnie jak po wielokroć zachwalaną opnią. Dopiero co ów kwatera wyznacza się obfitym kanonem, badawczym umiejscowieniem, zaś fenomenalnym kolorytem. Pierwotny nocleg w swoim sposobu w niskiej zapłacie. Świetną architekturę natomiast stanu sprawności, każde pokoje są załatwione w stylu zadbanym, everyman niepokalany natomiast wyekwipowania na zlecenie wespół spośród telewizją. Spośród pierwszej wytworności służb również udogodnienia to wierny kamień szlachetny opodal Borów Tucholskich oznacza, iż pełnia jest w kompletnie świetnym stanie tudzież próbuje to jako niezwykle szczegółowe lokalizacja na przebywanie. Bory Tucholskie to ekscytujące miejsce w celu czereda do odradzenia: wąskie, milczące oraz skończone egzystowania. W zaciągu przeszłych kilku lat, mijescowość ta wystawała się fantastycznie przychylny na rzecz dzieci natomiast obiekt trójka Klony dokłada fenomenalnych starań, by pozdrowić swoich młodszych kolesi. Ciepło zapraszamy na spokój zupełnych familij, na cipa natury iżby odpocząć.

  Data dodania: 06 03 2013 · szczegóły wpisu »