Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Strony związane z hasłem 'agencja':

Sortuj po:

 • ISP24.PL - Agencja ochrony - ochrona fizyczna, ochrona mienia, ochrona Poznań »

  Przez ochronę fizyczną rozumie się pracowników, którzy czuwają nad bezpieczeństwem osób i mienia znajdującego się na chronionym terenie. Pracownik ochrony nadzoruje teren, zapobiega włamaniom, kradzieżom, dewastacjom, wejściom osób nieupoważnionych oraz kontroluje ruch pieszy i samochodowy.
  Inną metodą, która podnosi poziom zabezpieczenia jest monitoring. Monitoring to usługa polegająca na dozorze sygnałów przesyłanych z danego obiektu do Centrum Dowodzenia agencji ochrony. W ten sposób, po wykryciu zagrożenia na miejsce zdarzenia natychmiast jedzie grupa interwencyjna, którą wzywa pracownik ochrony.
  W wielu firmach ochroniarskich usługa sprzątania jest dodatkową opcją dla klientów. Kompleksowe sprzątanie pomieszczeń zgodne z zakresem obowiązków, profesjonalny sprzęt do sprzątania i środki czystości to produkt flagowy wielu firm ochroniarskich.
  Agencja ochrony Impuls Security Polska Sp. z o.o. (www.isp24.pl) zajmuje się świadczeniem trzech powyższych usług. Firma ta wykonuje bardzo szeroko rozumiany zakres usług ochrony osób i mienia dla firm, przedsiębiorstw, obiektów handlowych, a także dla klientów prywatnych. W ofercie znajduje się także ochrona budów – obiektów w trakcie realizacji: zabezpieczamy mienie na terenie inwestycji.
  Personel firmy Impuls jest przeszkolony i wyposażony w odpowiedni sprzęt. Jednym z nich jest Active Guard, który umożliwia podgląd pracy strażników w czasie rzeczywistym. Instalujemy również systemy alarmowe, telewizję przemysłową, systemy kontroli dostępu do pomieszczeń, a także nadzorujemy sygnały SSWIN. Monitoring dostosowujemy do wymagań klienta.
  Najnowszą usługą w naszej ofercie jest sprzątanie pomieszczeń. Usługi porządkowe świadczone są dla firm, przedsiębiorstw, obiektów medycznych oraz klientów indywidualnych. Prace porządkowe wykonuje przeszkolony personel nad, którym czuwają Koordynatorzy Usługi. Pracownicy są wyposażeni w odpowiednie narzędzia i sprzęt do sprzątania.
  www.isp24.pl

  Data dodania: 05 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja interaktywna Poznań »

  Zwykła wizytówka internetowa czy rozbudowany serwis społecznościowy? Obojętnie, czego oczekujesz, nasza agencja interaktywna jest dobrym rozwiązaniem! Od wielu lat oferujemy Klientom nasze usługi, a przez to dziś nie tylko tworzymy strony internetowe, ale na Twoje zlecenie możemy zająć też się pozycjonowaniem, reklamą AdWords czy pisaniem aplikacji. Chciałbyś byśmy stworzyli dla Ciebie aplikację internetową, czy może mobilną? Nasz doświadczony zespół zaoferuje Ci dokładnie taką, jaka w najbardziej pełny sposób odpowie na Twoje potrzeby! Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio!

  Data dodania: 25 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Agencja marketingu mobilnego - KISSdigital »

  Nad działalnością KISSdigital czuwają Adam Kubiczek i Mateusz Zguda - wybitnie uzdolniony duet, który dba o to, aby przygotowane i realizowane projekty miały powodzenie. Zespolenie zamiłowania do technologii a także marketingu zakończyło się już kilka razy zakończonymi sukcesem kampaniami promocyjnymi. W swojej działalności opieramy się na nieskomplikowanych a efektywnych zasadach. Bezsprzecznie jednym z bardziej interesujących elementów naszej oferty jest przygotowanie, obsługa oraz wprowadzanie projektów konkursów i promocji, które przyczyniają się do efektywnego podwyższenia popularności każdej firmy. Proponujemy także usługi takie jak e-mailing masowy, kreowanie aplikacji na urządzenia mobilne i aplikacji użytkowych niezwykle lubianych przez naszych kontrahentów. Każda oferta jest jednostkowo dostrajana do potrzeb jak również oczekiwań kontrahenta, który ma dla nas zlecenie. Zapewniamy optymalny czas wykonania projektów jak również rentowność inwestycji w marketing! Chociaż siedziba naszego przedsiębiorstwa ma miejsce w Krakowie-Śródmieściu proponujemy współpracę firmom z całej Polski. Na wszystkie pytania chętnie udzielimy odpowiedzi telefonicznie, e-mailem bądź osobiście w trakcie spotkania. Zapraszamy także do nawiązywania kontaktu z nami przez Facebook tudzież Twitter, gdzie na bieżąco odpowiadamy na nurtujące Was pytania.

  Data dodania: 20 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wideo arena - profesjonalny poradnik wideo »

  Witamy dyrektorów szkół zawodowych i średnich technicznych. Przygotowaliśmy dla Was portal Wideo arena, na którym możecie w prosty sposób wypromować Waszą szkołę. Wystarczy, że przekierujecie swoje filmy z You Tube, a zdobędą one tutaj osobną, dużą oglądalność. A że jest to obowiązek, niech świadczą odtworzenia filmów Zespołu Szkół nr 1 Centrum Kształcenia Praktycznego w Aleksandrowie Kujawskim. Ich wyniki robią wrażenie. Zauważcie przy tym, że zakładka Mój zawód, moja pasja idealnie pasuje dla Waszych uczniów. Zaczynając wstawiać filmy w pierwszej klasie, na koniec szkoły mogą one mieć nawet kilkadziesiąt tysięcy odsłon. Czyż nie będzie to piękne zawodowe portfolio?

  Data dodania: 12 08 2017 · szczegóły wpisu »
 • Panorama nieruchomości »

  Agencja Nieruchomości Panorama z Torunia zapewnia całościową usługę pośrednictwa w handlu nieruchomościami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu biura nieruchomości Panorama, sprostamy nawet najbardziej wyszukanym żądaniom Kontrahentów. Z Panoramą z zyskiem sprzedasz swoje mieszkanie, dom, działkę lub biuro, a oprócz tego zyskasz pewność, że transakcja przebiegnie w bezpieczny sposób. Doświadczeni członkowie załogi agencji nieruchomości z Torunia są ze swoim Klientem na każdym etapie dokonywania transakcji, niezależnie czy mamy do czynienia z kupnem czy sprzedażą nieruchomości. Nasza misja startuje w momencie pierwszego spotkania, a kończy przy przekazaniu kluczy lub zaklepaniu umowy o sprzedaż nieruchomości. W każdej transakcji uczestniczy licencjonowany pośrednik nieruchomości W agencji nieruchomości Panorama mamy świadomośc, że nasi Kontrahenci nie działają na co dzień na rynku nieruchomości. To właśnie dlatego pragniemy być z Kontrahentem przy każdym etapie transakcji, aby korzystnie wpłynąć na jej przebieg. Dzięki profesjonalnemu pośrednictwu, zyskacie bezcenny czas. Przygotujemy i przypilnujemy skomplikowanych dokumentów. Potrzebujesz pieniędzy na mieszkanie lub dom? Z przyjemnością pomożemy Ci w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości. Nie zwlekaj - już dziś rozpocznij współpracę z biurem nieruchomości Panorama. Spotkasz się z uczciwością, profesjonalizmem oraz agentami nieruchomości, którzy dysponują wiedzą i doświadczeniem. O każdego Klienta dbamy w taki sposób, jak sami tego byśmy wymagali od innej firmy!

  Data dodania: 25 10 2017 · szczegóły wpisu »
 • Dtp Warszawa »

  Przedsiębiorstwo CC Professionals Group jest wyspecjalizowaną agencją kreatywną, której siedziba znajduje się w Warszawie. Przedsiębiorstwo świadczy rozległą gamę usług reklamowych, a w tym również usług graficznych. Posiada bogate doświadczenie w realizacji tego gatunku zleceń, w związku z tym są one wykonywane całkowicie efektywnie i skutecznie. Firma zatrudnia tylko pracowników o wysokich kwalifikacjach, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w branży. Z tej przyczyny CC Professionals Group świadczy jedynie usługi o najlepszych parametrach jakościowych. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w projektowaniu takich elementów graficznych jak ulotki, plakaty, banery, infografiki a oprócz tego okładki. Wszystkie projekty są tworzone z pełną starannością a także są dostosowane do indywidualnych wymagań każdego klienta. W ramach swoich usług agencja reklamowa oferuje również profesjonalne doradztwo.

  Data dodania: 09 07 2020 · szczegóły wpisu »